Horší než coming out, odcházení

13. května 2017 v 21:40 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Ty jo, to je skoro horší než když si mi řekl, že jsi na kluky.

To byla reakce K. na mé stěhování do Londýna. Koneckonců, dost podobně reagoval Tymis, když těsně po tom, co u sledování labutí si vyléval vztek na novou šéfovou ve stopadesáté kavárně, ve které pracuje. Dost podobně reagoval i Dýn, těsně před tím, než do místnosti, kde se holky připravovali na design party vtrhl pan Umouněný s novým úlovkem z Kanady. Podobně reagoval i býval Blížence těsně po dvojitém orgasmu u něj v úterý večer. Jediný, kdo reagoval jinak byl Daniel, se kterým se viděl po půl roce a podle kterého je to naprosto jasné, abych tam jel.

Důležitá zpráva mě donutila sejít se v týdnu hned s většinou opravdových přátel. Bohužel jsem si trochu uvědomil, jak se vzdalujeme a když se ted odstěhuju na druhý konec Evropy, bude ta dálka ještě větší. Když podle Dýna je všechno strašně super, jde mu o to, jakou mám náladu a když vidí, že se neusmívám, opije mě vínem. Když chce Tymis, abych dělal manažera v kavárně a myslí, že peníze jsou víc. Když mě K. vezme do pondiku, kde to miluje a mě to nebaví. Když mi jeho bývalý řekne, že jsem k sežrání a já mám v hlavě "..to ty bys byl taky, kdyby sis vyčistil zuby....".

Všechno se to seběhlo rychle. Najednou tam mám práci i bydlení. Rezervuju letenky, přemýšlím co si zabalím a všude s sebou nosím slovník. Je to přirozené vyústění. Když jsem se v práci dodrápal na manažerskou pozici, vytvořil si vlastní tým a vyhrál jim cenu. Když mám víc sexu než zadaný Tymis a stojím, jak řekl Designér "... na Olympu". Myslím, že na něm spíš stojí Jakub Mařík anebo ty malé bloggerky s Intagrami do 20ti tisíc. Já ne. Já dál studuju, opovrhuji trendy a stejně jako na gymplu mě láká komunita lidí, která mě vlastně sere. Možná bych jí měl poznat, abych jí mohl nepokrytecky opovrhovat. Třeba jí poznám dnes večer, třeba.

Čtvrteční party VIP party v ateliéru a pak se Šperkařkou v oblíbeném klubu byla fenomenální. Začít s Dýnem třemi litry vína byla sázka na jistotu. Hrál Frank, hrál krásně a já půlku večera zapomněl. Probouzím se u ní v posteli, smradlavý, opilý. Ona nadává a já spěchám na zkoušku. Sotva kroužkuju odpovědi, Šprtka šeptá, že to ze mě táhne. Odevzdávám a letím domů. Dělám si tousty, jím, usínám.

Pátak jdu s Tymisem na Letnou, opouští mě a já tančím v hloučky několika kluků a holek, všichni se mi líbí, jsou krásní, hudba je krásná, výhled na celou rozsvícnou Prahu je krásný. Je to krásné. V nejlepším přestat. Odcházím.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama