Chemická abeceda

29. května 2017 v 22:15 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Někdy pochybuju o míře své upřímnosti těchto řádků. Vím, že ho zná pár lidí, kteří mě znají jen virtuálně, ale Praha je malá a já na vás narážím. Na ulicích, na vernisážích, v metru. Pochybuju o své upřímnosti v reálu, když pomyslím na to, že tohle čte jeden z opravdových přátel a čte něco nového. Ale já vám to řeknu. Něco hned a něco časem. Řeknu to, slibuju.

Nejen upřímnost je terčem mých pochybností. Pochyby mám, když 13 hodin nejím a jsem plný energie. Když odejdu v osm večer a vrátím se druhý den v šest, večer. Když v květnu 2016 sním o tom, jak budeme s Frankem dokonalý pár ve stylu Underwoods (House of Cards) a v květnu 2017 se zamykáme ve třech s šéfem velké agentury, abychom si telefonem posvítili na občanku. Když ty lidi, který sleduju na Instagramu tancujou za mnou a sahají mi do kalhot. Když sedím v televizi a píše mi babička. Když se dívám okýnkem z letadla. Když si šéfka píše do To-Do listu "dát Jindrovi 40 K…", když si googlem, co je to ketamin, když si v mekáči objednávám McFlurry a ten 16ti letej kluk mi 3x řekne, že mi nerozumí. Pochybuju, když se probudím vedle Šperkařky a za dvě hodiny dávám rozhovor, když řikám holce na baru, ať mi nabije telefon, když se snažím přemluvit černocha francouzštinou a taky když v 10:00 jedu na after a před klubem na mě čeká nejvíc milej řidič v pěkným autě a neznámý vousáč na mě mile pokřikuje.


Praha mě začla nebezpečně bavit ve chvíli, kdy jí opouštím.Půl rok temných design party, sexu a influencerů nekončí. Naopak.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama