Ohrožen svou kritičností

17. října 2016 v 22:02 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Podzim přišel a tak jsem vytáhl zimní kabát. Mám nové košile, ale necejtím se v nich. Občas si nějakou vezmu, nasoukám se do ní a je mi fajn do chvíle, kdy vstoupím do metra a je tam nějaký "cool" kluk, vedle kterého si v košili a polobotkách připadám jak 40letý páprda. Košile nosit nebudu.

Nemoc se nevrátila, ale mé pochyby o sebevědomí ano. Jsem na tom líp a snažím se si připomínat, že v době, kdy to nebylo ještě v pohodě jsem sbalil Franka, Modýlka z Dejvické kavárny a konec konců i Designéra. Stále to není ono a bude trvat i roky, než to bude úplně 100 %...

V práci se mi začaly honit opět ty escape myšlenky. Chuť mít něco svého jsem trochu ukojil vlastním projektem, který mi dává smysl, ale takhle večer na to nemám čas. Trochu mi přijde že si z toho dělám povinnost, ale měl by to být koníček. Sleduju, jak si šéfová šéfuje úplně všemu a občas mám pocit, že dost zasahuje do mé práce. Respektuju jí, ale začínám si zvykat, že to berou jakou zábavu, jsou nad věcí a já si vedle nich uvědomuju, jak moc jsem kritický.

Peníze. Nevím proč na ně zase myslím. Jakási úzkost. Dnes jsem si ukládal peníze, paní na přepážce řekla, že jí to blbne a peníze nepřišly, mám strah, protože budu ve čtvrtek platit operaci.

Řekl jsem si, že si zkrátím studium a ušetřím na školném. Hlavně ale moc dobře vím, kam chci pokračovat, tak nevím proč se zdržovat. Žádné velké učení ale nenastalo...

Nepřipadám si v pohodě, ale zase na druhou stranu mi spíš přijde, že mi ta původní vize ulítla. Vždyť, kde jsem byl před rokem :)

Pa

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Es. | Web | 21. října 2016 v 20:06 | Reagovat

líbí se mi košile a do toho ta upravenost, to je prostě paráda, takže nepřipadej si tak starej ;-) ..jaká nemoc? omlouvám se, moje přítomnost byla delší a já vlastně nic nevím.. a jaká operace?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama