Zvědavé, zrychlené léto

2. srpna 2016 v 9:09 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Mám pocit, že už je konec srpna a za chvilku jdu do školy. Mám pocit, že je babí léto, že jsem měl několik párty na chatě a několikrát jsme jeli do bazénu. Je to hlavně projekty v Desinbloku, které se letos hýbou rychleji a jsme o měsíc napřed. Jsem uprostřed randění s Mirkem, jedu do Berlína za Desingérem a čekám až se udzraví pan Normální. Office clothes, úsměvy a snaha být nad věcí.

Blíženec nepochopil, že je konec. Stále se se nesrovnal se svou sexualitou, neustále se chce vidět a v narážkách opět láká na večerní radovánky. Jsem rád, že mě to už neláká. Jdu dál.

K. zase odjela pryč na jih a protože Jiřina nemá čas žádný společný výlet se letos nekoná. Dýn se samozřejmně neozval a když připočtu fakt, že jsem já neozval Tymisovi, je má zahradní parta pryč. Můj kamarádský okruh se mění a já se s nikým nevídám na denní bázi. Jakobychom všichni potřebovali být ve vztahu. Konec generace opravdových přátel.

Vztahy milostné jsou zvláštní. Bohužel je počet kluků se kterými jsem šel na rande a nevyšlo to zase vyšší. Nejdřív pan 40tiletý, pak vykorucené kafe v Café Colore, odložené rande s kulatým obličejem až nakonec nadržená procházka s Mirkem, ke které se přidala večeře a krátký filmový večer. Zítra s ním mám jet na dvoudenní výlet. Je to brzo, jsem plný nedůvěry a ano, hned ze začátku vidím spoustu věcí, které by mi mohly vadit. Snažím se být ale "tabula rasa" a chci poznat v celého jeho kráse. Chce si stále psát, je neuvěřitelně nadržený a naplánoval výlet. Já ale stále pochybuji. Jsem zvědavý.

Srpen ve znamení bienále. Poprvé jsem byl v Brně déle než den a konečně si prošel všechny vyhlášené podniky. S Jakubem a jeho přítelkyní to bylo zábavné a moc fajn. Hezky jsem si dopočinul a poznal Brno z jiné strany. Další víkend mě čeká bienále v Berlíně s panem Designérem, který pro mě chystá ubytko a kolo. Na to jsem vlastně ještě zvědavější.

Ten velký projekt v Designbloku mě včera trochu semlel. Ohromné PR, vlastně největší B2B bomba, kterou jsem kdy do českého rybníčku hodil vyústila v tří hodinovou debatu v office centre anděl. V podstatě to ohrozilo i mé působení, ale situace se nejspíš uklidní. Nervovat se nebudu, nějak to dopadne, ale ruku na srdce, kdybych nebyl tak hrr a bombu hodil o týden později, bylo by to klidnější.

Uvidíme, jsem zvědavý.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama