Upřímnost ze zvrhlé strany

31. srpna 2016 v 9:14 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Nespal jsem doma pět dní. Nejdříve jsem si jel odpočinout na zahradu, kam za mnou přijel pan Kája, abychom si v šeru večer večer hráli a on odjel. Poté jsem se v neděli připravoval na večer, kdy přijel pan Designér a bylo to víc než skvělé.

Po dlouhé době si říkám, že je tu konečně někdo, kdo mi nejen sedl, ale hlavně se s ním cítim strašně dobře, mám ho moc rád a je tam spousta chemie. Noc na zahradě byla příjemná, romantická, vášnivá a zábavná. Druhý den byl také moc fajn. Byli jsme na večeři a pak jsem spal u něj. Když jsme se včera večer loučili, poprvé jsme si začli povídat o vztazích a tak. Přesto, že to beru s nadhledem a je mi jasné, že když bude pracovně ještě další půl rok mimo ČR nemá cenu to nějak hrotit, naopak je ideální překážka, která otestuje "sílu našich magnetů". Já jsem v hlasitém přemýšlení dostal k tomu, že mi je s ním velmi dobře. On se ale také rozpovídal. Najednu mi bylo jasné, že když v nejvíc gay capital in Europe, tak tomu pokušení neodolá, ale trojky se spolubydlícím? Má kamenná pohodová reakce je sice na Oscara, ale pořád vlatsně nevím s jakým cílem to říkal. Vyložil karty na stůl a měl jsem trochu pocit, jak kdyby to mělo vyznít "bacha jsem živel a bitch". Na jednu stranu, když se podíváme do mého diáře, spočítáme všechny ty randíčka a špetku kamarádského vykulení, i já jsem živel. Možná právě proto mě to nezaskočilo asi tak moc, jak by mělo.

V každém případě je pan Designér pryč a mě zítra začíná září. Zahajuji pěkně administrativně hezky na poštu a poté na úřad. Po práci se musím vidět s Blížencem, dlužím mu peníze.

Léto uteklo strašně rychle. Nestíhám a nedokážu být v klidu sám doma a říkat si, jsem spokojený a jdu si za svým... chci být venku a žít!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama