Nové a nedostižné, léto 2016

7. července 2016 v 9:22 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Po roce a půl jsem vydechl. Po roce a půl mám zase jen jednu práci a těším se větší pořádek v hlavě, doma, ve vztazích. Tentokrát mám ale vysněnou pozici ve vysněném Designblogu a baví mě to. Diář najednou nechávám v práci a domácí počítatč funguje jen na filmy. Začíná nová nedostižná éra.

Sportovní dovolená s Venkovankou a jejím blonďákem byla neuvěřitelná. Byl jsem tam pět dní, ale zážitků mám, jako kdybych tam byl měsíc. Zdolání první a hend dvoutisícové hory, cyklotrip do vzdáleného městečka za nejčistším horským jezrem a ochutnávání těch nejlepších italských specialit. Bylo to super. Sice jsem si běhěm stanování v kampu moc neodpočinul fyzicky - všechno mě bolí, mám modřiny a štípance od komárů, ale dokonale jsem si vyčistil hlavu a to byl i cíl. Po roce a půl jsem nemyslel ani na práci, ani na školu.

Během výletu jsem si uvědomil, jak se Venkovanka strašně změnila. Nejen díky jejím názorům, přesvědčením a hlavně také práci, která ovlivňuje veřejné mínění celého Česka jsem jí vždy bral jako tu, která bojuje za dobro. Její nevěry a nerozhodnost mě ale znejistily. Změnila se. V práci musí být drsná, přesvědčiá, rejpat a rozebírat věci do hloubky, ale v osobním životě taková být nemusí a dost se to přitom promítá. Já to mám naprosto stejně a ptám se, zda je to naprosto přirozené, že nás práce a naše pozice formuje nebo bychom si měli dát bacha na to, aby z nás práce neudělala něco, čím nejsme a nechceme být? Má cenu proti tomu bojovat?

Já si naštěstí vybral práci, o které oc dobře vím, že mě formuje a mění, ale je to pro mě jen a jen dobře. Je to běh na dlouhou trať a bude to trvat třeba i rok, než se sžiju. Uvidíme.

Má nadrženost je i v létě nezastavitelná. Moc si myslím na dovolenou s Blížencem a trochu žárlím. Strašně moc chci abych se zamiloval do umprumáka a tak nějak se sleduju, jak moc to chci, sex, vztah, partnera, kamaráda.

Generace opravdových přátel se rozpadá, přirozeně. Bez Bejvalky, bez Dýna a místo Diesela se vídám s jeho holkou.

Užijte si léto!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama