Zatažený květen plný fuckupů, tradičně na píču

4. května 2016 v 13:35 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky

Krom toho, že jsem zmeškal vlastní schůzku s jedním z nejlepších moderátorů v ČR jsem nasekal pár překlepů do textů, které čtou tisíce lidí. O hádkách s mamkou a malátné přípravě unikátního eventu ve firmičce ani nemluvím. Do toho se vracím domů ze schůzek s kluky a pokaždé si říkám, že to není nic pro mě. Jo a málem mě srazil chlap na skútr. Možná by mi pár dní v nemocniční izolaci prospělo, fakt.


pnutí v kalhotách, nesoustředěnost, zbrklost, rozlítanost, únava


Má nesoustředěnost zažívá svůj vrchol. Krom tvorby obsahu pro čtyři rozdílné značky si na pozadí dnů dopisuju s několika kluky, jejichž jména se mění, střídají se a píšeme si na různých aplikacích. Je skoro nemožné se zastavit, rozhlédnout se a vzpamatovat se. Tohle není workholické období, kdy buduju životopis a vydělávám peníze. Tohle je šílený jarní kolotoč, mix ambicí, arogantnosti, zbrklosti a jarního pnutí v kalhotách.


TOUHA PO KLIDU
Pochopitelně. Čím více schůzek, peněz a projektů mám, tím více toužím po prázdných dnech v přírodě. Tuhle sobotu musím vypadnout. Zapnout sekačku, nic neslyšet a být špinavý z práce na zahradě. Vypnout si telefon, jíst rejži s máslem a pít čistou vodu. Místo Spotify poslouchat zpěv kosů a místo Tumblr se inspirovat obyčejnou přírodou.


SEBEREFLEXE
Trochu bolí. Stojím ve dveřích, loučím se s kolegy. Když se mě ptá, aby se ujsitil, že vše běží jak má říkám ano, potvrzeno a vyřízeno. Zatímco si v hlavě říkám něco jako: "No to si děláš prdel! Tys na to úplně zapomněl! Tak to mě poser, co teď budeš dělat?!". No ještěže žiju v době chytrých telefonů, ze kterých pracuju i v tramvaji. Včerejší ráno vypadalo tak, že mě máma ještě před čištěním zubů vytáčela tím, jak odsekávám, jsem arogantní a že s ní nemám žádný vztah. Ale ale, kde je ten drsný, schopný a nedostižný?


Nedokážu dělat všechno na 100 %, místo ověřených faktů se chvástám zkušenostmi a zažitými formulacemi. Tak moc jsem toužil dělat věci do hloubky až jsem pro ni v diáři nenašel místo. Já se pořád hledám. Jedno vím jistě, tohle tornádo, které trvá s přestávkami několik let, musí přestat. Musím najít nějakou levnou spokojenost, jasný cíl a zadostiučinění v práci v Designbloku. Nemám čas na vzdělávání, inspiraci a tu hloubku, na které jsem si vždycky tolik zakládal.


ŠPATNÉ NÁVYKY
Pařit jednou týdně do čtyr mi přijde jako normální, ne neni to normální. Kdo to dělá?
Mít 8 opravodvých přátel a vídat se se všemi mi. 1x za tři týdny je dost, ne průměr.
Mít úsměv a dva úvazky na exekutivní pozici s velkou odpovědností a studovat je téměř nemožné.
Hledat si dobré kluky na gay seznamkách je jako střílet slepými náboji.


Mám taky v jeden dva teambuildingy najednou, deal with it! Můžete mě někdo naklonovat? Prosím.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama