Nadějné jaro s úsměvem

2. dubna 2016 v 23:53 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Eurovíkend na východě s Danilem možná přinesl relax od práce, počítače a onlinu, ale vzrušení a nadšení z poznávání nového se nedostavilo, naopak. Smutné město, které bylo za druhé světové srovnáno se zemí na mě dýchlo šedivou atmosféru. Na pozadí toho jsem si uvědomoval, že si s Danielem nerozumíme a jsem rád, že nejsme spolu, na kamarádství s ním už nemám pomyšlení.

Místo toho jsem svůj první dubnový den v Praze začal pěkně "nabombeně" seminářem o nejnovějších technikách v digitální reklamě. Krásné počasí, udělal jsem si skvělopu snídani, měl dobrou náladu a pak šel ven s Dýnem. Bylo to super, strašně hezky jsme si povídali, měl ze mě radost, já z něho, byl upřímný (řekl vše o tom, jak ho opilého doprovázel Blíženec domů) a taky jsme si dali dost dobrý kafe v original coffee. "Hej tys mě nabil takovou dobrou energiíí...", řekl když sme se loučili. Bylo to fajn, i on mě nabil skvělou energií. Stejně tak jako B. z tancování, která se mnou ráno byla na semináři a připomněla mi skromnost, veselost a pokoru.

Chci se obklopovat lidmi, kteří mě dělají šťastným. Chci dělat projekty, které mě naplňují. Chci ostatní chválit, podporovat je a motivovat. Chci mít děti. Chci.

Jenže čím více úsměvů na tváři chceme, tím více krutější a rozhdonější v každodenním životě musíme být.

Dnes jsem byl spokojený.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dragon Tears | 4. dubna 2016 v 9:37 | Reagovat

Přeji ti, aby se ti všechno vyplnilo, abys byl šťastný a zdravý a neustále tak pozitivní... Někdo musí být. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama