Jarní rozkoše za zpěvu kosů

20. dubna 2016 v 8:09 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Je 6:12 a já se si taškou z mekáče, ve který si táhnu Big Tasty Bacon a doufám, že je bez lepku, sedám na obrubník u našeho sídliště, dívám se na rozbřesk a v telefonu poslouchám Tymise, který nadává na Blížence, který mu údajně nabaloval ulovenou kořist v podobě milého Němce. Ze svých rukou cítím jahodový rubrikant. Rozloučíme se a mě končí sobota, která se zdála být nekonečná.

Všechno to začalo už ráno. Jako každou druhou sobotu v ½ 2016 jsem na workshopu online reklamy. Tentokrát to není nic přelomového a tak si píšu s klukem, se kterým jsem měl v pondělí rande. Mladší student biochemie, který nikdy nepracoval mi v tom McCafé přišel velmi sympatický, ale na vztah ani na benefity si to moc nedokážu představit. Psal jsem i se studentem FAMU, který působil velmi "famácky" a mě to bavilo. Díval jsem z okna na budovu, ve které jsem se s ním o několik hodin líbal, to ale předbíhám …

ROMÁNEK S UMĚLCEM NA 30 MINUT
Z workshopu odcházím o 5 minut dříve, nestíhám sraz s K. na Ípáku. Posouvám to a jdeme koupit Jiřině vibrátor. Nikdy nezapomenu na to, jak jsme 20 minut v Erotic city, šaháme na vibrující designové kousky a řešíme, jaký druh rozkoše pořídit. Nakonec bereme dražší variantu a já spěchám na Hlavák. Nakonec si mě vyzvedává pohledný, unavený, v šedivém otrhaném oblečení ustrojen představitel pražského undergroundu, pan Filmař. Jdeme k němu. Největší díra v baráku, který je naproti budově, kde jsem měl ráno workshop. Je milý, hostí mě v prostém, holém a vlhkém bytě, který mě baví. Vše je staré, špinavé a já si připadám děsně umělecky, underground. Nakonec se dívám z okna, objeme mě, otočím se, líbáme se. Líbáme se dlouho, moc mě to baví, ale on prohodí: "Nvm jak moc to chceme brát vážně …". Najednou se rozpovídáme o vnímání vztahů. "Nevim, jestli uplně souhlasim s tím, jak o lidech přemýšlísh v kategoriích, dáváš jim nálepky a hodnotíš je…". Nakonec to nevychází a já odcházím. Beru to v pohodě, nevyšlo to, nevadí, ale ten kluk měl pravdu. To jsem opravdu ztratil schopnost vnímat jednotlivce? Jsem natolik postižený reklamou, že je pro mě každý jen vzorek cílové skupiny?

OPOLEDNÍ SEX A NAROZKY
Nebyl bych to ale pan Nedostižný, kdybych neměl plány B a neznal způsoby jak si něco vynahradit. O Hodinu později od pana Filmaže se ocitám v bytě u Blížence a zažíváme ten nejlepší sex od polovinu ledna, a to konkrétně dvakrát. Uvolněný, s příjemným pocitem odcházím domů a dělám si jídlo, na které jsem během dne zapomněl. Píše K., že je u Jiřiny, že jí dáme dárek. Hurá akce nemám rád, ale tohle byla skvělá příležitost a táta zrovna jel někam autem. O 10 minut později jsme u Jiřiny, smějeme se jak puberťáci a hrajeme si vibrátorem. V devět přichází Jiřiny přítel a smějeme se ještě víc.

PO PŮL ROCE PAŘÍM
To je ale zatím tak půlka mé soboty. Volá mi Tymis, zda platí dohodnutá pařba a píše mi Diesel, že je sám doma a chce jít ven. I přes únavu si říkám, že se na ně nevyseru a jedu do centra za Dieselem. Pijeme na Nové scéně jako puberťáci, probíráme všechno co mě leží na srdci, Diesel není moc mluvka. Nakonec se k nám přidává Tymis, vypíjíme Jaggermeistera, Rebulla a vanilkovou kolu, kterou zajídám čokoládovými Raciolkami, abych se na wecku nenudil. V příjemné náladě se k nám přidává Blíženec a já jsem na jednou po půl roce ve Friends s nejlepším homo kámošem, nejlepším hetero kámošem a klukem na sex. Nebaví nás to, bereme si taxíka a jedeme do Termixu. Nemůžu tomu uvěřit, že se to děje. Celý večer si nevšímám nikoho jiného, jen mých kluků. Najednou ale vstupujeme do teplého kotle a stojí tam on. Strašně mu to sluší, dívá se na mě, nakonec mi mává zdraví mě. Potkal jsem Vlka. Najednou si dáváme panáka na baru a tancujeme uprostřed parketu. Diesel řeší to, že na něj někdo sahá, tomu se strašně chlámu a užívám si, jak mě občas Blíženec chytí za ruku. Občas se na mě někdo usměje, ale já řeším to, že je Tymis naštvanej na Blížence, který se baví s mladým Němcem, kterého si Tymis přivedl. Najednou se hádáme, řešíme to a já, jako kdybych měl zamlženo. Pamatuju si jen, jak jdu rázným krokem do šatny, zatímco mě Blíženec sotva dohání. Při zapínání bundy jsem děsně sebejistej a s ráznými pohyby a gesty, dělám nepříjemnou scénu a za zvuku bouchajících dvěří opouštím Vinohradskou ulici.

NOČNÍ MAGICKÉ STŘÍZLIVĚNÍ
Velmi dobře si ale pamatuju na mou cestu z klubu na metro. Šel jsem nezvykle pomalu, smsmeskoval jsem si s Blížencem a fotil si budovu, o které jsem si mylně myslel, že tam kdysi bydlel Dýn, když jsme spolu spávali. Nakonec jsem v Mekáči, dávám si největší prasárnu a večeřím v 5:47 v metru jako král, protože mám úroveň. Vypité flašky stíhám dávat na Instagram, aby všichni věděi, že pařím asi … A pak se vracíme na začátek, je rozbřesk, kosi zpívají a já si volám z Tymisem.

Neděle je taky pěkná. Nic nestíhám, hodinu si dopisuju s Blížencem, chci být milý, ale jeho nechápe, že udělalo chybu a mě sere, že neumí kriticky myslet a omlouvat se. Nakonec mu ve srandě posílám porno gif a Facebook mi za to zablokuje profil. Tomu se člověk musí smát. Mějte se a buďte nedostižní :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama