Neloajální

26. března 2016 v 9:43 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Ptáci jsou čím dál tím víc slyšet a přesto, že je obloha věčně zatažená a já stále musím nosit zimní bundu a dvě mikino, jaro se blíží. Jsem nadrženější a setkání s Zrzkem mi v tomto směru moc nepomohlo, naopak. K tomu jedu na eurovíkend s bývalým, s Danielem. Včera v noci pařil Dýn s Blížencem, skvělé. Do toho stále řeším práci a místo kariéry v Designbloku to ted vypadá místěčko ve firmičce.

Školu jsem vyměnil za kurz grafiky a online marketingu. Mé ego plné ambicí a plánů do budoucna se ukájí na rozhodování, se kterou prací na podzim seknu a v které budu na plný úvazek. Jarní pudy ale nově narazily na nemoc, která je lepší, ale jsem stále "nemocný". Nově celý březen nejím laktózu, doktoři říkali, že mi to může pomoci. Nemusí, ale může.

KDYŽ SE HALINA USMÍVÁ, JÁ SE MUSÍM CHLÁMAT SMÍCHY
Na kurz brandingu chodím s Francouzi, Američany a jedním Švédem. Jedna Američanka je taky nemocná, mnohem víc. Ale je jí to jedno. Je vždycky šťastná, usmívá se a je jí jedno, že je nemconá a její práce stojí za hovno, dělá to co jí baví, naplňuje jí to a dokáže být spokojená i přes nemoc - je mi vzorem. A je to fakt. Možná jsem nemocný, možná mám nějaká omezení, ale mám zázemí, jistotu, finanční rezervu, chuť studovat, kamarády, zážitky a možnosti a sem taky hlavně mladej - já si musim užívat života. Je to můj jediný nedostatek, nebudu se kvůli němu nervovat nebudu. V souvislosti s tím si říkám, jak mi chybí to odhodlání, ta vůle. Když jsem zakládal tento blog dokázal jsem se sebou mnohem více pracovat. ANo, bylo to nepřirozené, umělé a mohl jsem působit, co já vím, úzkostně, ale zabíralo to, aspoň trochu. Dokázal jsem věi z hlavy vymazat, ignorovat, to mi dnes už nejde. Nicméně mi Američanka snad pomůže.

HVĚZDA PRACOVNÍHO TRHU
Když jsem šel na schůzku se CEO, vypadalo to, že se bude jednat o klasické win-win vyjednávání. Jenže ona přišla s tím, že má pro mě, mezi náma jednoduchiu a zábavnou práci, místo B2B konzultanta, ale za méně dnů v týdnu a méně peněz. Pro mě? Nepřijatelné! A tak jsem nabídl, že budu dělat obojí, snažil jsem to kroutit atd. ale pak jdu v pátek do práce a vidím, jak v šest večer o svátku přijdou majitelé a rozdávají velikonoční vajíčka nám všem na stůl - mohli to nechat udělat sekretářku, kohokoli, ale ne, oni to dělaj sami. Sice tam mám malý progres a neprofi prostřední, ale je tam klid, jistota a mnohem víc peněz. Najednou jsem se v hlavě srovnal s tím, že budu tam a nebude to vůbec špatné :)
Hold ne vše je otázka mozku a srdce ...

KAMARÁDI
Nedávno jsem byl venku s Dylanem a bylo to moc. Stejně tak když mě Diesel navštívil na vernisáži a já jsem spolu s tou jeho vzal do VIP zákulisí Designbloku. Pravidelně, jednou za měsíc, se vídám s Viktorií, která po rozchodu střídá chlapce jak ponožky a tak nějak se v jejich nočních rozchodech a náhodných setkáních vidím. S Tymisem se už 14 dní domlouvám, snad nám to dnes po obědě vyjde. S Venkovankou jsem v kontaktu, s Bisexuálkou také. Včera jsem byl v centru, nechtělo se mi domů, napsal jsem Dýnovi, neměl čas. Ráno se probudím, v 7:30 a píše mi Blíženec "Hádej koho vedu ožralého domů...". Podle Blížence je Dýn zase sám, já jako jeho kamarád zase nic nevím, ale u Dýna to tak už bývá. Začal jsem být v kontaktu s Danielem, nějak si naivně sním o tom, že to dáme zas dohromady, ale přitom mi rozum říká, že mi na něm pořád vadí stejné věci.

Nejvíc mě ale vzrušil večer se Zrzkem. Byli jsme spolu od 17:00 do půlnoci. Nejdříve procházka po Petřínu, pak na víno do kavárny, tedy na vína. Už jsem byl připitej, bavil mě, culil jsem se, vyprávěli jsme si. Nakonec jsme si ještě koupili flašku Ginu a celou ji vypili na místě, kde jsme se před půl rokem poznali. Najednou střih, cut, probouzím se v deset doma a nevím nic. Vokno a je mi zle, taky sem podruhé v životě zvracel z alkoholu :D Prý jsem byl mazlivý a je rád, že mě doprovodil na tram ... Nicméně mi moc nepíše, ale já bych se rád vídal, je mi s ním skvěle. Bohužel je zadaný ...

Pokusím se být šťastnější, buďte taky :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama