Stále nespokojen

1. listopadu 2015 v 18:28 | pan Nedostižný
Nelepší se to, blokuje mě to a limituje. Nevím, jak s tím bojovat a nutí mě to chodit za hranici logiky. Je to v rámci osudu? Nebo mi to nějak vrací karma? Dává mi tak ona nějaké znamení? Mám si něco uvědomit? Mám si snad vydělat?

Když se dívám zpátky, uvědomuju si sice, jak moc jsem vyspěl a kolik jsem si toho musel vytrpět a vyťukat do řádků tohoto blogu, abych byl tím, kým dnes jsem. Nicméně také zjišťuji, jak bezstarostný jsem měl život. Ano, řešil jsem nové vztahy, nové práce, bylo to nové, první zkušenosti vždycky bolí, ale je škoda, že jsem si to ještě víc neužil. Hold jistota z budoucna je něco, co mi vždycky chybělo a celkem chybí i teď.

Proč nemůže být můj život hluboký a sexy zároveň? Proč mě přitahuje skupina bohatších lidí, kteří se starají jen o to jak vypadají a jak jsou silní na sociálních sítích? Proč mě odjakživa přitahují lidi jako byl pan F., Bejvalka nebo jiní průseráři? Nakolik se mám snažit být "dokonalý" ve smyslu být lepší každým dnem a jít "nahoru" nebo být přirozený za každou cenu. Mám se dívat zpátky a hledat se v rodičích a prarodičích nebo přebíhat trendy doby a rozhazovat sítě kvůli kontaktům?

Pocházím z rodiny, kde nikdo nikdy nestudoval. Naopak to byli rebelové, hvězdy večírků a obě babičky se strašně pro rodinu obětovali. Je zázrak, kam to dotáhli a kolik dětí vychovali. Ve stínu toho jsou mé zkušenosti na LinkedIn k smíchu.

Od léta jsem v takovém útlumu. Léčím se a vzpamatovávám se s ekonomické situace a to přesně pár týdnů od toho, co jsem pod křídly slavné agentury pořádal velmi zajimavou událost a získal první titul. Paradoxně najednou začínám s nít. Jako tehdy v 16ti, kdy jsem nic nemohl a snil jsem o tom, co budu dělat až budu dospělý. Teď sním o tom, co vše bude možné až budu zase v pohodě.

Sny recyklované
Prodat auto. Mít ušetřeno 100 000. Byldet na Vinohradech. Nosit černou, bílou a krémovou. Nosit společenštějští oblečení. Usmívat se bez rovnátek. Neskrývat se na ulici. Sám od sebe zdravit ostatní a znamé, i přes to, že přijdu někam pozdě. Být opálený. Mít permanentku do bazénu. Chodit běhat. Nestarat se o vlasy. Jíst zdravě a psoilovat. Mít pravidelný sex. Naučit se meditovat. Pracovat a učit se v kavárnách. O víkendu snídat v centru. Jezdit na výlety. Trávit víc času s rodičema. Nebat se chodit nakupovat do OC kvůli bývalým.

Dnes jsem byl na zahradě, bylo krásně a já byl už moc dlouho v Praze, v kanclu, v posteli, v metru. Dalo mi to energii, budu ji potřebovat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama