Záblesk zlaté éry

7. října 2015 v 23:26 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Včerejší den jsem měl schůzi se zakladatelkou jedné neziskovky. Další ironie osudu. Zatímco v jedné neziskovce řídím propagaci soutěže, jednám spartnery a snažíme se z firem dostat co nejvíc peněz, v druhé práci na straně klienta hledám ty neziskovky, které by nám něco mohly dát. Bylo skvělé sedět na té straně stolu, kde jsou peníze. Bylo to moc příjemné a když vše půjde podle plánu, budu mít vlastní soutěž, konečně bude něco mé. Moje asistentka, můj grafik, moji mediální partněři a mé vyhlášení. Usmívám se a jsem nadšený.

Nadšení ale čerpá tolik drahou energii a na školu toho moc nezbývá. Přicházím za tmy, kolem večeře a vždy potřebuji na chvilku vypnout. Za zvuků Express radia si dělám večeři a sleduju seriál z 60. let. Poté už jsem v relaxačním modu a s přibývajícíma hodinama se mi už nic nechce. Chodím spát v deset, vstávám v sedm.

Večeře s Blížencem byla skvělá. Moc mě to s ním bavilo. Ten kontrast mezi náma byl skvělý. On rozjíždí projekt, myslí jako obchoďák a je oblečenej jak z klipu pro teenagery. Já se svým opovrhujícím vztahem k agenturám a české mediální scéně hájím selský rozum a přístup k přehnaně nabubřelým marketingovým technikám. Jeho mikina se šíleným názevm se neuvěřitelně bije s mou bílou košilí. Jeho kšilt dozadu je v ostrém protikladu s mou velkou kšticí. Má světle zelené oči, já modrošedé. Neuvěřitelně se bavím tím, jak si nás dává teplý číšník do rámečku, zatímco si užívám lososa a on bojuje s buregerem.

Jakobych byl zase zpátky. Ze schůzky s neziskovkou v ImpuctHubu letím na večeři s benefiťákem, který chce konzultovat svůj start-up. Po roce jsem vytáhl hnědý kabát, skinny jeans, neviditelné vansky a právnickou tašku. Jeden byl zase nedostižný.

Má "nespokojenost" je stranou, ona musí být. Stejně jako pochyby o studiu. Není čas na pochybnosti, život běží, věží strašně rychle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama