Ne, ne, ne aneb ironie osudu a obrat 360° stupňů

22. září 2015 v 21:56 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Je to neuvěřitelné. Ve chvíli, kdy si dávám off, vypínám sociální sítě, nosím volné a pohodlné oblečení, vydělávám a studuju se objevují nové tváře, nová přátelství a i to nové, již třetí, friends with benefits by mohlo být mnohem víc. Jenže já se rozhodl ...

Semestr začal a já jsem dnes asi šest hodin počítal několikařádkové příklady z matiky. Ano, já ten, co se celý gympl vyhýbal matice jako čert kříži, vystudoval média a mohl pracovat na plný úvazek v jedné z nejagresivnějších agentur jsem nastoupi na IT. Strašně mě to baví a pomalu přicházím proč. Vždy mě bavilo mít vše pevně v rukou a teď mě baví si opět dávat pravidla a mít vše pevně v rukou. V diáři mám vše přesně naplánované, během dvou dnů jsem si vyřídil ISIC, knihovnu, rozvrh i učebnice. Ostatní se opíjejí na koleji a já jim vůbec nezávidím, naopak jim to jako starší kolega přeju. Ano, připadám si mezi připitými studenty jako dinosaurus, ale v Rosche Runech a teplákách dokonale splývám.

Pleť se mi opět trochu zhoršil a víte co? No jistě, začal mi psát pan Bohatý, který si myslí, že mě nabalí na fotky z lázní a byt v Pařížské, jenže já si tohle už odžil, viď Vile :) Pak je tu pan model, který chodil s bejvalým Danilea, ale i románek, sex a chození s modýlkem jsem si také odžil :) Takže pánové, Váš zájem mě velice těší, ale za A nabíječe už mám a ikdyby ne, s plnou ústou k Vám, není vhodná doba na to, špinit si Instagram fotkama s nabubřelýma buznama, který uměj jen vypadat.

Stává se ze mě hroznej "noman". Vojtovi, martinovi, Honzovi a Erikovi jsem řekl NE na jejich pozvání na pivo. Na první univerzitě mě nikdo tak nezval a teď, když an to nemam ani čas, ani náladu, mě zve každý. Ironie osudu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 paralelnisvet | E-mail | 26. září 2015 v 17:14 | Reagovat

Tak to asi bývá. Nejhustěji, když o to nestojíme. Matika na IT bývá...jak bych to řekla...dlouhodobá. Protože je to pořád matika. Na 5 semestrů, klidně? Tak držím palce, ať to jde s lehkostí :)

2 Creencia | Web | 4. října 2015 v 13:52 | Reagovat

Po dlouhé době jsem se tu zastavila a dočítám všechny novinky v tvém Nedostižném životě :)Krásná ironie osudu.

Je super, že tě IT baví, tepláky jsou náhodou cool a mladší spolužáci taky dorostou do takového prozření. Pokud se neuchlastaj :D Držím palce s tou matikou, já nedám bez kalkulačky ani ránu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama