Už už skoro spokojený!

18. srpna 2015 v 13:12 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Hledám u sebe nějakou vhodnou fotografii do článku do práce a narazím na Benjamina Bioleho, francouzského zpěváka, který mi tolik připomíná Francouze. Je až komické, jak vyváženě a pod taktovkou karmy můj život vypadá. Ve chvíli, kdy V. v zahraničí a po smskách vznikalo něco, co mě každý den těšilo, jsem zažil týdenní románek s tím nejfrancouzovitějším klukem na světě. Ve škole to ale bylo náročné, práce mě štvala a babi byla dost nemocná. Vše má svou daň, vše.

Včerejší konzultace s panem doktorem byla moc příjemná. Velmi elegantně pomluvil polovinu známých lékařů, ale když jsem vyslovil jméno mé doktorky, vykulil oči a zasmál se. Její manžel totiž založil kliniku, kam jdu dnes na malý zákrok. Připadám si jako čtyřicítka ze sexu ve městu, co jde na plastiku. Ve skutečnosti dělám poslední krůček ke spokojenosti. A zrovna, když už se začínám těšit na přicházející spokojenost, přišlo nechutné počasí, plný diář a …………. povýšení v Designbloku. "Tak paráda, já se pokusim sehnat nějaký peníze, budem psát ty granty, tak pro tebe třeba něco uloupnu, abys toho měl víc …," řekla druhá nejvyšší manažerka. Je to strašně super, vždycky jsem tohle chtěl. Paradoxně to přišlo až po tom, co jsem po tom tolik toužil. Když jsem tehdy nastupoval, nedostával jsem nic. Teď jsem dobře placený externista a rádi by, abych toho dělal víc. Kdyby nezačla škola, měl bych dohromady z obou prací větší plat jak rodiče.

Jsem spokojený, pan Herec chce sex, Čert na sex čeká, Beran, Štír a jejich kamarád mě v pátek berou na tour de Prague a Ká. mi už teď pomáhá se školou. Už jen být hodný na rodiče a rozdávat všude radost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 paralelnisvet | E-mail | Web | 21. srpna 2015 v 1:45 | Reagovat

páni, gratuluju za tak velkej úspěch :) být úspěšný chlap je asi celkem velký zážitek ze spokojenosti. Škoda že to nikdy nepoznám! :D

2 G-Boy | Web | 7. září 2015 v 15:58 | Reagovat

Gratuluji! ;-)
Asi hloupý detail. Ale já se snažím být hodný na rodiče, rozdávat všude radost a pak myslím na kamarády, sex a poté je dost možné, že bych mohl být spokojený.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama