Prochlastat se do červencové mlhy

29. července 2015 v 21:07 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Přicházím do pokoje a vidím tašku z modelingu od Daniela, na stole mi leží "Marketingová strategie pro Designblok 2016" a hned vedle toho první ucelená publikace o českém designu, na jejiž poslední stránce jsem uveden jako člen executive teamu. Hoří má oblíbená vanilková voňavka, večeřel jsem salát, volal si s kamarádem a po chatu se smál s kamarádkama. Dnes jsem měl v práci s schůzku s jednou PR guru a vystavené poháry mi připomínají má dětská vítězství. Zatažený konec června, nasraní na gay svět a prázdninová lenost.

Se Zrzkem, který mě dokonale okouzlil, zvedl sebevědomí a vytvořil zapomenutý pocit motýlků v břiše mě potkal v pátek v tramvaji zrovna ve chvíli, kdy jsme s Tymisem razili opět zničit Prahu. Přijel za mnou v noci, pozval mě na drink a doprovodil mě na zastávku. Moc si toho nepamatuju, ale chtěl jsem ho ještě víc. I přes to, že jsem se druhý den natolik ožral, že jsem po pracovní Náplavce, zvrhlém statusu na Facebooku a propařeném Chapeau zavolal taxíka a nechal sebe i našeho roztomilého hetero grafiku převést do gay pekla, kde jsem se okamžitě začal líbat se Slovákem! Grafik se tam sice líbal s holkou, ano v gay klubu, ale ztratil telefon a já se s ním, ani se Slovákem nerozloučil. Probouzím se pozdě po obědě, nestíhám spásu na sociálních sítích, poškrábané brýle, zničené hodinky, podezřelou modřinu a oplzlý Instagram.

Milá nedělní procházka Grébovkou s Mončou byla ještě trochu pod vlivem nočních vzrušení a neuvěřitelnosti víkenodvých zážitků. Její kámoš, Čert, byl pro mě v jejím vyprávění pouze snadný sexuální objekt, ale říkám si, že sex není to, co zrovna potřebuju. V pondělí jsem se viděls Venkovankou, která se díky své píly a pracovitosti stala jednou z nejdůležitějších novinářek ve městě. Přišel jsem za ní, byla dokonale oblečená, pila cappuccino a četla noviny, jak jinak. Bylo to s ní super, ví všechno co se děje, rozumí mi a sami se naučila mi vše říkat. Bylo to skvělé. Hned po ní jsem jel za Dieselem, který šel z práce a měl s sebou kameru. Vyprávěl o své nové práci, debatovali jsme o aktuálních kampaních a o holkách. Psal jsem si ale se Zrzkem a vytáhl ho na noční procházku. Poprvé jsme se viděli střízlivý a nezaujal. Byl plachý, lenivý, na všechno si stěžoval a při otázce, zda to bere jen jako úlet, žertoval. Úlety jsou jednorázové a netáhnou se takhle, ale od toho večera jsem mu nenapsal a nejspíš to nezměním.

Potřebuju někoho, kdo na mě bude myslet, posílat mi pusu na dobrou noc a bude to jiskřit. Krásných kluků, bohatých kluků nebo chytrých kluků je mraky, málo kdo má v sobě to NĚCO. A abych nezapomněl být Nedostižný, touha sbalit Álu tu pořád je.

Loučí unavený, přejedný Nedostižný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama