Na vrcholu

2. dubna 2015 v 21:26 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Asi jo, zase jsem to já, zase mám pocit, že využívám právo na to být šťastný, být na vrcholu. Jsem finále všech projektů, dokončuji školu a mám vysněnou práci i stáž. Do toho jsem včera a dnes stihl dvě skvělá rande a jediné co řeším, je umění si vybrat. Káva mi už nechutná, práci neberu jako práci a přes mizející peníze na kartě a nutný pocit šetřivosti mě hřeje provokativní playlist.

V agentuře jsme (ne)zvládl nejdůležitější večer roky a mě z toho ještě dnes bolí záda a nohy. Nejkrásnější vizuální identita v rukou agresora, který posouvá obor - to je moje šéfová. Teď už jenom doklepat filmový festival a můžu se zas vrátit k normálnímu studentskému životu.

Sobotní pařba se Štírem a jeho kolegy se opravdu vydařila. Zanechalo to ve mě příjemný pocit a při těch vzopmínkách na to, jak s přivřenými víčky trsám uprostřed klubu a každého mám z jedné strany a cítím se děsně sexy, mi našeptává, že si ten život sakra užívám. Možná není všechno 100% podle plánu, možná nejsou všechny činy neposkrvněni chamtivostí, možná by to šlo jinak. Ale vím to, snažím se a jdu dál.

Včerejší noční smsky s Danielem mě jen utrvdily v tom, že jsem s ním skončit. Za to včerejší rande s Beranem bylo zvláštní. Najednou je z něj stydlivá citlivka, která potřebuje někoho, kdo se do něj zblázní a vyšuká mu mozek z hlavy. Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc si říkám, že já to asi nebudu. Dnešní rande s panem Stylovým mě velmi mile překvapilo. Žádné snobácké, hipterské, ani stylové řeči. Místo toho upřímné, milé a nenucené konverzace o nenáročných tématech. Bohužel zde chyběla jiskra, jen musím doufat, že je tam někde ty mé oči zažehli.

Můj dream list je done. Rande s klukem, které se bavil s ní, pracoval tam a teď jde do vedení té značky jsem si už v těch 17ti strašně moc přál. Nedostižné se stalo passé záležitostí. S úsměvem na tváři mi dnešní den připadá nedokončený, nedotažený.

Chcí jít pařit, sedět na baru a povídat si s obsluhou o sexu. Chci žít ještě víc a přitom mít klid.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bludickka | E-mail | Web | 4. dubna 2015 v 19:10 | Reagovat

Působí to na mě tak příjemně živě, uvolněně a vesele. Přeju ať prima dny vydrží :)

2 Creencia | Web | 7. dubna 2015 v 8:54 | Reagovat

To je tak moc positivní článek! Úplně mě nakopl do začátku dalšího náročného týdne! :) Přeji ti, aby se jiskra u pana Stylového objevila... ale i když ne, tak randit můžeš pořád! :)

PS: Byla jsem na Velikonoce doma a ten sníh mě pořádně zaskočil :D Jaro asi odjelo na dovolenou!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama