Přichází jaro, hodně práce za hodně nadšení

4. března 2015 v 10:24 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Přichází jaro. Jasnou oblohu vidím jen při přebíhání ze schůzky na Národní do Dlouhé. Danielovi volám během jízdy v tramvaji nebo výtahu. Musím si dělat velké svačiny, jsem celé dny pryč a sotva stíhám číze na cestě z Václaváku na Karlák.

Další smrt v rodině už prostě nezvládnu a tak při schůzi v hispterské kavárně odcházím, omlouvám se na záchodě brečím přes půl hodiny. Probírám auto ze zimního spánku a zase řídím. Lexie se začala bavit s lidmi se sportu, který jsem kdysi dělal, vtipné. Můj bývalý šéf kupuje další obrovitou pobočku v Praze, je vtipné jak mí píšou "Pomoc, koupil nás, jaké to bude?". Neházím špínu, přeju mu to. Můj přeškrtaný diář vypadá jako blázinec a já si ve spěchu slibů a úkolů nestíhám uvědomovat, že bych si to měl užívat. Za chvíli tu je eurovíkend, který přichází v dost nevhodnou dobu. Musím se zas učit, spíš sudovat a tak jsem zase navštívil knihovnu. Sním o čtení chytré knihy a pití dobré kávy, o kamarádství s panem Módním a panem L. Chci se Danielem smát, dělat blbosti a nabalovat se i po pěti měsících.
Chci žít a jdu na to!

Filmový festival nabírá grády a přesto, že já tu práci dělám dobře, jme tak velcí, že kontrola je nemožná. Nemám to v rukách a ztrácím zájem.

Přesto, že je v agentuře málo práce a hodně pochvaly na mou osobu, jsem zaneprázdněn. Poslední předměty ve škole jsou náročné.

Nejtěžší úkoly jsou paradoxně v Designbloku, kde se mnou najednou počítají, zařizují vizitky a press karty. Mě to al najednou začíná obtěžovat, tak nějak, možná. Jaká to ironie, že mě práce snů začne obtěžovat. Ve skutečnosti to tak není, jen zrovna dělám na úkolu, na který jsem ještě nevyzrál.Vztah s Danielem je po krásných časech láskyplné jistoty vlažný. Přišlo mi, že tam chybí jiskra. Opět narážím na jeho nedospělost a tvrdohlavou hrdost, na kterou nemám náladu. Na straně jedné mu konečně věřím a klidně bych s ním bydlel, na stranu druhou tu jsou myšlenky na to být single, zase.

Hodně projektů, hodně věcí, hodně kamarádů? Pojď mi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vronska | E-mail | 4. března 2015 v 20:55 | Reagovat

Single můžeš být kdykoliv.  Ať si každý říká, co chce... Není to med být na vše sám.

2 Creencia | Web | 9. března 2015 v 9:44 | Reagovat

Je jaro, za chvilku bude máj-lásky čas a ono to s Danielem nějak bude.
A nechápu, jak můžeš všechnu tu práci a akce stíhat! Asi jsem špatný time manager, mám co dělat s praxí a školou :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama