Předzvěst nové jarní kapitoly

21. února 2015 v 12:47 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Přichází jaro. Venku je moc pěkně, slunce svítí a ptáci zpívají. Za týden je březen a mě začíná další kapitola. Poslední semestr s málo předměty, filmovým festivalem, Designblokem a prací v agentuře. Včerejší rozlučka v luxusní restauraci a přiznání provozní, že mě chtěl vojet, než zjistila, že jsem na kluky mě vážně dojalo k slzám. Opravdu jsem se pobavil a přes sentiment a emoce odejít musím, odchází totiž půlka týmu.

Pobočka se rozšiřuje, přijde rekonstrukce a mí všichni mí oblíbenci jdou na jiné pobočky, nebo také končí. Už to prostě není jako dřív a já mám naprosto stejný pocit, jako když jsem tehdy odcházel v roce 2013.

Vztah s Danielem je až příliš dokonalý, stejně jako včerejší den. Ráno schůze kvůli filmovému festivalu, kdy jsme s panem Bartoškou podepsali důležitou smlouvu. Vyšlo to, profesní úspěch. Poté stylové kafé s fajn lidma s dost fajn hipsterskym podniku. Poté objedová káva zadarmo u Dýna, stříhání, schůze, večeře, hospoda, klub a přespání u Daniela, pak jen plánované focení muzikantů.

Daří se mi, ale mrzí mě to. Jdu dál, ale otáčím se zpět. Svědomí mi nedá. Potřeboval bych se ještě víc odreagovat. V hlavě mám křečovitou kalkulačku, ale měl bych se učit ájinu, podávat přihlášky a bůh ví, co ještě.

Nemá cenu se honit za úspěchem, penězi a prestiží. Jediné, o co jde, je cítit se dobře.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Creencia | Web | 22. února 2015 v 13:48 | Reagovat

Velká gratulace k profesnímu úspěchu! Strašně hezky se to čte. Pohybuješ se úplně v jiném prostředí než já, trošku mi tvůj život připomíná Ameriku a zlatou mládež... :) Ale posunul ses strašně daleko za těch pár let, co tě "sleduju" :) Moc ti to přeju!
A s tou poslední větou 100% souhlasím! Měj ze sebe dobrý pocit a někdy si dej day off a odreaguj se :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama