První chytrý kluk aneb díky friends with benefits měřím svoji dospělost

30. července 2014 v 11:52 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Není nic jednoduššího než recyklace minulosti, kterou nevědomky stále přepisuju. Můj sentiment se nenápadně vrací, srovnává a znovu vyvozuje názory, abych si pak nakonec sám našel ten úhel pohledu, který se mi zrovna hodí. A tak si svůj život srovnávám s tím, který jsem žil dřív a přitom vůbec nevidím, jak vlastně všechno mám. Vzpomínám si na friends with benefits, opálené tělo a dokonalý pocit, že tam někdo je, někdo, kdo vám napíše, kdo se na vás těší a kdo s váma plánuje. Vidim, že tohle teď nemám a okamžitě se ptám, kde to je a jak to získat. Jenže takhle to nejde, ptám se špatně. Jsem daleko od loňského friends with benefits strašně daleko. Opustil jsem homo svět, pracoval jsem pro Mirandu, natočil film a vydělal balík. Poznal jsem další lidi ze školy, platonicky se zamiloval do Ály a můj vztah k opravdovým kamarádům se také změnil. Pracuju v Designbloku a celkově jsem dospělejší. A konečně cítím zlepšení ve vztahu k rodičům.

Na začátku července jsem si uvědomil, že přes můj pocit znuděného upracovaného června, jsem pařil mnohem víc než minulej rok a co se týče prázdnin, takhle moc jsem si je užíval možná tak v roce 2012. Mám v ruce diář a říkám si, že bakalářka je za dveřma a tak dlouze vysedávám u PC a píšu jako o život. Přestal jsem se starat a plánovat a kamarádi přišli sami od sebe. Grilovačka s lidma ze školy byla moc fajn, hodně dospělácká. Hodně jsme debatovali, vypil jsem jen jedno víno. Pak pozvánka na otevření další pobočky, oslava pana Sportovce a neustále zvonící mobil. Ála, K. a taky Tymis! Volal s tím, že žije a že se omlouvá že nenapsal. Byl jsem moc rád, cítil jsem klid.

Mám spoustu práce s Designblokem a bakalářkou, za chvílí odjedu na jih a nezbyde po mě vůbec nic. Mám rád tichá vypaření se, ale zároveň si uvědomuju, jak se s nikým nestihnu rozloučit. V hlavě mám miliony nápadů, ale čas jde proti mně.

Nové friends with benefits

Nemůžu uvěřit, jakou váhu tomu dávám. Friends with benefits je přece strašně důležitá záležitost. Nejen, že je to nový a často kritizovaný vztah dvou lidí, který krom toho, že se vůbec nehodí pro mou sentimentální povahu, mám za sebou. Jak to, že o tom píšu až na konci článku? Že o tom do noci nepřemýšlím a nejsem z toho udělanej? Zkušenosti. Krátkodobé vztahy a zlomené srdce mě až příliš obrnili na to, abych se Čerta ptal "co s námi bude" nebo mu diktoval "aby to nikomu neříkal". Je mi to jedno a nechápu to. Pravdou sice je, že oproti ostatním je to první chytrý kluk, pořád nevím, zda se mi líbí a dokonce vůbec nepřemýšlím, jak to dopadne. Navíc bych teď radši randil s Álou než s ním. Ten opar vzpomínek tu je, protože poslouchá stejné písně jako Dýn a má rád stejné filmy, ale já najednou zjišťuju, jak to pro mě není důležitý. Mám ze sebe radost, ukazuje to, že jsem vážně zkušenější a dospělejší, konečně umím říkat ne, soustředit se a nic necítit, když zrovna nechci, ale na druhou stranu mi to ani nepřínáší nějaké zvláštní vzrušení. Jak moc se má tedy člověk proti nástrahám vztahů bránit, aby nakonec nepřišel o schopnost něco cítit? Kde je ta míra? A tak spravuju facebook designbloku, chodím do knihovnu kvůli bakalářce a neřídím si budíka. Připravuju se na dovču a ignoruju vztah, který mi přece nic nepřinese. Stejně jako Ká. i já mám takové puritánské období a každé sexy tělo mi přijde k smíchu. O to víc chci mít na svém Instagramu selfie se svým sixpeckem, jo, tak to je přesně to dospěláctví.

Nashledanou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melissa | Web | 2. srpna 2014 v 13:35 | Reagovat

Nějaký čas jsem tu nebyla a ejhle-je tu nějaký jiný pan Nedostižný:)!Tak teď budeš randit s holkama:)?Stejně to budeš mít vždycky na půl,když budeš randit s klukama,budeš chtít holku a když s holkama,budeš to chtít zase zkusit s klukem:)Užij si krásnou dovolenou a krásné randění s kým sám budeš zrovna chtít:) :-)  :-P

2 Leopardí Mládě | E-mail | Web | 2. srpna 2014 v 23:24 | Reagovat

Taky se cítím obrněná, ale nevím, jestli se mi to líbí a je to pro mě dobře. Skoro mám pocit, že nic necítím. Vůbec nic...
Užij si dovolenou! Já odjíždím hned v pondělí v noci. :)

3 Es. | Web | 5. srpna 2014 v 7:44 | Reagovat

zlepšení vztahu s rodiči, to je moc fajn :) užij si dovču a nasbírej plno nových zážitků :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama