Nasraná konotace a ztráta vztahů

28. května 2014 v 19:23 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Podezřele často mám chuť napsat nějaký článek, protože se mi do hlavy dostane nějaká myšlenka, která zní závratně a dost sexy na to, aby ještě upoutala mou pozornost. Strašně jsem si oblíbil slovo "konotace" a "neuchopitelný". Všechno je zase jinak. Zbavil jsem se dvou úvazků, abych zvládl zkouškové, které je skoro za mnou. Už jen formalitky a jeden těžký test, ale jinak bych to měl zvládnout. Jsem nasraný na "real friends" a nemůžu uvěřit tomu, že příští týden budu využívat svého postmoderního vztahu - fuck frienda pana Cizince.

Práce v designbloku mě neuvěřitelně baví a v mém světě, kdy mi přijde, že jsou všichni zahleděni do svých stupidních, přízemních problémů, všechno všechny otravuje a všichni jsou neuvěřitelně otravní je tu svět umělců - kteří jsou sice strašný namachrovanci, ale ta pozice toho, kdo je může zviditelnit mě baví. Je dost zajímavé, že ve chvíli, kdy mi půlka přátel Tymis, Dýn a Bejvalka odřekli Private Party, strašně jsem se nasral a trochu porafal s K. a Jiřinou, byl právě Designblog to, k čemu jsem se upnul, abych se uklidnil. Počasí je najednou tak hnusné, že se mi ani nechce ven.

Díky škole se nejspíš stanu součástí těch studentských výletů po Čechách. Vždycky jse si přál mít partu, se kterou pojedu na prázdniny a přesto, že pojedu s lidmi, kteří o mě prd vědí, jsem rád. Jen si poslední dobu přijdu tak nějak nasranej (podrážděnej), to zkouškový prostě není pro mě. Pořád mě otravuje pan Herec, jenže mě nezajímá, stejně jako všichni. Jedinej, kdo mi teď stojí za komunikaci je ten druhej herec - říkejme mu pan M. On má vážně něco do sebe, sice mu nic nevěřim a něco ve mně říká, že je to děvka, ale na druhou stranu si říkám, že ho nepotřebuju "až tak" - stačí, když jako kamarád nahradí Dýna. Ale dost mě to nudí, jak je ta pozice nejlepšího kamaráda zas volná, jak mi zas někdo chybí, jak zas nevim, co chci ...

Tím, že private party padla, mám volný víkend, se kterým nevím, co mám dělat. Je sice pravda, že se možná budu zotavovat z toho, jak si pátečním galavečerem splním sen: "Písnička se zpomalí a na molo vchází Ká., v porotě sedí známí a za kamerou je Diesel, dojde na konec mola a mrkne na mě, v tu chvíli mi patří nejen celý sál, ale i celý svět!" Ano, něco podobného se uděje v tento pátek a já? Pořád mam v hlavě to, že mi chybí stylovej kluk na kalbičky (jak já jsem debilní). To samé ve škole, z 50 lidí se k ústní dostalo 17 lidí a z těch to na porpvé dali 3 - mezi nimi i mé Nedostižné já, jenže - who cares? Moje já v patnácti by bylo udělaný z toho všeho, ale mé aktuální nedostinžé rozpoložení se jen užírá čokoládou, spí 9 hodin denně a po každém obídku si dopřává 30 minut šlofíka! Co se to se mnou děje ... Chlapi mě ta serou, že už mě ani nepřitahujou a žádná ženská není taková, jaká by měla být ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Infary | Web | 28. května 2014 v 20:38 | Reagovat

Slovo konotace jsem si musela najít ve slovníčku cizích slov, ale stejně mi to vůbec nepomohlo. Tak nic.
To je depka, to je depka. Taky jsem to tak ale ve zkouškovým měla. Podrážděná, znechucená, naštěstí počasí tady u nás na Moravě je pořád krásný, bouřky nikde... Ono to zase přejde, jak počasí, tak tyhle stavy! Musí.

2 Melissa | Web | 29. května 2014 v 14:29 | Reagovat

Gratuluji ke zkoušce:)Ty seš prostě dobrej:)!A krásných kluků a holek je všude tolik...Určitě brzy někoho skvělého a krásného potkáš:) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama