Cizinci a dokonalý svět

17. března 2014 v 7:38 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Nějak se nepoznávám. Zázračná vodička od Vila ze mě udělal modela, má pleť je jak dětská prdelka, aspoň to mé ego chlácholí. Po pátku si říkám, že jsou všichni kluci opravdoví kreténi. Mam pocit, jako kdybych se musel Tymisovi za něco omlouvat, na stranu druhou mě neskutečně sere. Včera, když mi bejvalka napsala, opět spontánně, at k ní přijedu, že tam je i Tymis, řikal sem si, co on má co u ní dělat? Na druhou stranu je to jako s Elle, se kterou se chvilku vídal a pak sám pochopil, že za nic nestojí. Nevím, jestli už žárlím i na kamarády, ale z nějakého důvodu mi to není příjemné.

Celou včerejší směnu v luxusní restauraci jsem myslel, na Poláka, jak se ho zbavím, nebo jestli mu mám dát šanci. Jenže on pak přijde v deset večer k nám do práce a dá mi bonboniéru? V tu chvíli mu to celkem i slušelo a řikal jsem si, že neni tak špatnej. Jenže potřebuju vedle sebe někoho, s kým se budu cítit dobře. Tady bych věděl, že ho mám v hrsti, nesnažil bych se a miloval bych ho z lítosti. Večerní vana mě myšlenkama přivedla na Christiána z Anglie, pana Cizince z Německa, pana Francouze a po pátku jsem přemýšlel i o Brazilcovi. Najednou se má facebooková konverzace točí kolem evropského kontitnentu a já těm cizincům dávám pořád nějakou naději. Jenže to strašně těžké, Chris a Cizinec jsou sice supr, ale nic víc bych s nimi mít nechtěl a jet si na víkendový šuk za X tisíc mi nepřijde ideální. Za to pobyt ve Francii se mi zdá jako opravdu lákavá nabídka, Francouz měl všechno. Budu muset napsat Polákovi a zvážit ty ostatní, ale Francie se nevzdám.

Psání článků do porna stíhám jen tak tak. Nechci nic prozrazovat, ale ten svět celebrit je opravdu tak blízko. Jak jsem už psal, designéři, umělci a módní návrháři - to jsem vždycky chtěl, uvidíme jak mi vyjde praxe v designbloku. Se školou ale stíhám jen tak tak a dneska se cítím mizerně. Je mi špatně od žaludku a všechno mě bolí a to mě čeká celý den v agentuře ... Budu muset být milý, spolehlivý, zábavný a taktní ...

Sešroubované zuby, krásné fotky na instagramu, jiná pleť a břišní svaly, nepoznávám se. Povznesen na balení kluků a silně smýšlející o hetero vztahu. Včerejší koktejl s Venkovankou byl skvělý, je to tak úspěšná novinářka a přitom je pořád svá :)

Jdu žít svůj život, jděte taky ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama