Prosinec 2013

Bezstarostná provokace

30. prosince 2013 v 13:25 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Vánoce nejsou už ani blátivé, tak dlouho čekám na Vila, že do své nynfomanské výstavky po včerejšku stavím vedle exotického cizince, designéra, Bena, Vila i pana Francouze. Chtěl sem se skárovat, tak jsem šel s panem F. a Dýnem pít, nic jiného s nima fakt dělat nemůžu. Blíží se zkouškové, skinny 14 se nekoná - ještě, v hlavě si formuluju předsevzetí, plánuju novou práci a sním o životě s Vilem ..

Stihnul jsem to. Poslední týden v tomto bouřlivém roce jsem stihnul být pět dní doma, jíst cukroví, spát a dívat se na filmy. Musím říct, že jsem si to užíval a jsem hrdý, že jsem na školu moc nemyslel. Nikoho jsem nevídal a psal si s Vilem.
Nakonec jsem šel o víkendu do luxusní restaurace, ze které jsem chtěl před nemocí odejít. Teď se mi tam moc líbilo a když naše zákaznice upřímně řekla, že by u nás chtěla pracovat, uvědomil jsem si hodnotu, kterou ta práce má. Potvrdila to i rekordní úspěšnost příspěvku na sociálních sítích.
Pak jsem si vyrazil ven s bejvalými (F a Dýn). Ani se mi to moc nechce rozebírat, kvůli špatné hudbě se mi moc nechtělo tancovat, jejich opilost zamlžila kámošství a já se nakonec tulil s dokonalým Francouzem. Klasický třináctkový večer - drink, dance, flirt. Ve chvíli, kdy jsem zjišťoval, co znamená opravdový francouzský polibek, kolem prošel kolega s jiné pobočky luxusní restaurace. Budu teď v práci za buznu? Jsem hrdý na svou reakci - cause i don't really care. Užíval jsem si to.
Kluci odešli a já tam zůstal sám, zatímco Francouz allé aux toilettes. V tu chvíli jsem sám na sobě pociťoval tu obrovskou změnu a posun. Před rokem, bych se schovával za Tymisem, nehnul bych se od něj na krok a koukal po každém klukovi. Teď jsi si tu s drinkem v ruce píšu K., která spí a nezajímá jí to. Pak se prostě seberu a jdu ven, kde se loučím s ním. Francouzi jsou takoví elegáni, loučit se s ním byla opravdu divadelní scéna hodná oscara! Gesta, přízvuk, city, vůně, můj dick pulzoval jako Dé jednička. Kdo proboha v dnešní době posílá ,,vzdušný polibek"? Naposledy jsem to viděl ve hře The Sims2. Měl sice dva metry, ale mě, jako člověku se skolenm k nemorlánímu light nynfomaniasmu, přišel spíš roztomilej.

Vážně uvažuju o tom, že bych jel na víkend za panem Cizincem. Napsal jsem mu, našel si v diáři volný chlíveček a ve chvíli, když už jsem volal kvůli slevě si říkám, proč? Tři dny potom píšu test a pak přijede Vil. Mozek budu mít ze spoda naražený od sexu s ním a budu rád, když budu schopný ke zkoušce dojít. Vážně mi stojí sex za to, být celý víkend pryč, just because of sex? Jsem na sebe zvědavý.

Všiml sem si, že si dost často říkám, jak moc mám rád svůj život. Nejdůležitější teď je to, že přestávám být starostlivý. Celý život jsem tlačil auto, které teď jede obrovskou rychlosti a vlastně i setrvačností. Je vážně čas se zastavit, neřešit kraviny a užívat si života po svém. A když se to nebude lidem líbit, budu vypadat jako moc gay, jako moc na sex, nebo moc já nvm co, budu jedině rád ostatní provokovat svou spokojensotí!

Vzádu ale stojí jiná moje JÁ, mají obavu. Vědí, že z kopce se jde dolů, karma funguje. Musím stát pevně na nohou, jenže mi přijde že spíš dost lítám. Potřebuju přece dobrou pověst, aby bylo co špinit ...

Skinny, offline Christmas

23. prosince 2013 v 11:53 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Jsem celkem rád, že je to týden, co jsem nenapsal článek. Chci být víc offline, trošku se uklidnit. S Vilem si stále píšem a já díky němu nemám potřebu někoho hledat, chodit s Tymisem pařit ven, nebo žárlit na Bena, kterého jsem vlastně podvedl. Posledné tři dny jsem byl v práci, před Vánocemi je masakr, kvůli nemoci jsem ale dneska nešel. Venku je krásně, jsem trochu sfetovaný práškami, nastydlí a rozlámaný. Večer bych měl jít večeři s Jiřinou a K.

Škola je najednou pryč a mě zbyli jen seminární práce, úkoly a příprava na testy a prezentace. S Tymisem si vždycky píšeme před usnutím a já cítím, že mám opravdu nejlepšího kamaráda. Ben se ozval jen aby zrušil silvestr, štve mě a žádlim na Patrika, se kterým jsem si před roky psal a on se teď vídá s Benem. Nicméně, mám na víc a je opravdu hloupost, žádlit na Patrika, když jsem vlastně Bena podvedl s Cizincem a dá se říct, že i s Vilem. To se může stát fakt jen mě - žárlit na ty, kteé sám podvádím. Pan F. odletěl pryč, stejně jako Vin Diesel. Dýn nepíše a já pořád nevím, co budu dělat na silvetsra.

Volal jsem si s A. Bylo to super jí slyšet, je jedna z těch přátel, kterých si vážím, ale bohužel se vídáme málo a stejně jako u Vina Diesela, tam tolik upřímnosti neni, byla by zbytečná. Na Fb jsem napsal článek, při kterém jsem si uvědomil, kdo patří a kdo nepatří do okruhu opravdových přátel. Zjistil jsem, že za poslední dobu (září-prosinec 13) jsem nasbíral spoustu kluků, kteří jsou moc fajn, ale nevyšlo mi to s nima a já teď nevím, co si s nima počít. Mohl bych si z nich udělat kámoše, ale zas tolik mi nerozumí a kámošů mam fakt hodně. Naopak spíš uvažuju o tom, že je spíš vymažu, ne nějak násilně, ale já sám jim psát nebudu. Stejně tak to mám i s ,,opravdovými přátele". A. si tam nechám, ale třeba Saša je super, ale vídáme se jednou za půl roku, je sice osudová, důležitá, vtipná a rozumíme si, ale prostě nemám úpln potřebu jí vídat. To samé Bloncka, na pařby a výlety je super, ale jinak? Dlouho sme se neviděli a ona sama nenapíše, co s ní? Koneckonců i Elle, těma drogoma mě straně naštvala a já cítím, že až dám zkraje příštího roku výpověď v luxusní restauraci, už se nebudeme vídat. Ká. je ponořená do záchrany vlastní rodiny a svého přítele a na kamarády nemá čas. Ten okruh přátel je velký a já si s rekapitulací velké třináctky říkám, že ve čtrnáctce nebude na všechny čas.

V práci jsem jen řešil formulace toho, jak řeknu vedoucí že končím. Ta práce je skvělá, jenže to mě nezajímá. Asi tak jako byl Ben pohledný model, ale v hlavě nic neměl. Musím si najít jinou práci, role milého pohodáře mi nesedí, chci být ten, kdo narušuje klid smutné kanceláře pozitvní energií.

Myslím na Vila, nevěřím mu, bojím se, můžu zas pěkně narazit a zkazit to. Ale taky bych s ním chtěl bydlet na Staromáku, dělat mu snídaně a chlubit se s ním na Maturáku.


pan Vysněný - výlet

16. prosince 2013 v 9:42 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Přes to, že jsem spal asi tři hodiny jsem šel do práce se skvělým pocitem. Zimní semestr je u konce, přichází zkouškové a diář se nedá už umlčet. Pan Cizinec si se mnou stále píše a mě to těší. Oběd s panem F. se dlouho opakovat nemusí, kdybyh nenapsal Dýnovi, neozval by se, ale nemám potřebu ho vídat. Ben se vůbec neozval a jediný důvod, proč mi to nevadí, je to, že za mnou do práce přišel Vil. Jenže Vil je Vil.
Není to žádné stydlivé postávání opodál, jako to dělal Dýn. Ani neprošel kolem jako to děcko Ben. Vil přišel krásně oblečený s úžasnou kamarádkou a ještě se bavil s ostatními. Byl jsem v šoku a nervózní.

Nakonec mi řekl, že po práci pro mě přijede a pojedem na noc do Varů. Ta jeho práce v zahraničí delegaci je vážně zajímavá a pro mě skrývá mnoho otazníků. Tymis na drátě mi řekl, že musím jet, když ho další měsíc neuvidím. A tak se mi splnil sen. Je 23°° a já vycházím z domu s jednou taškou, mobilem, peněžnkou a voňavkou. Na ulici stojí obrovské krásné auto a v něm Vil. Jedeme asi hodinu, povídáme si, pouštíme si oblíbené songy, držíme se. Pak vitáhne kindervajíčko a já si připadám zas jako dítě. Napájíme se redbullem a potom se procházíme nočními Vary. Romantická procházka při které mi vypráví o jeho rodném městě zakončíme ochutnávkou zdejších pramenů. Pak vytáhne becherovku, kterou sám kvůli řízení nemůže pít. Jsme pak v dokonalé garsonce, která je opravdu luxusní. Viděl jsem to jen ve filmech, ale vestavěná lednička, světlo na postlesk a smart tv mě obklopují, stejně jako on. Sex není, jsme moc opilí a unavení. Nekonečné mazlení a dlouhé probouzení se mi líbí. Pan Vil pobíhá po bytě v sexy tílku a já se nemůžu vynadívat na jeho sexy červené trenky. Neustále opakuje, že ho mám strašně velkýho a krásnej zadek. Básnění o mých očích neutuchá. Naše konverzace ale není nějaká citlivá, zamilovaná ani romantická. Je to stále přidrzlý, ironický kluk, který si všechen luxus kolem zaslouží a vybudoval sám.

Celou cestu si psal se svým nejlepším kamarádem, kterého jsem viděl. Pořád byl v kontaktu s rodinou a já měl často pocit, že jsem jen společník. Na druhou stranou sem si pak uvědomil, že kdyby nechtěl, nebyl by v práci, nepřijel by, nic by neplánoval. Najednou jsem plný letiště, krásných hotelů, úžasného auta a toho bytu v pařížské. Když pracovně odešel, zůstal jsem asi na 10 minut v autě sám. Všude jsou cítit peníze a já od něj pak dostávám luxusní voňavku.

Něco ve mě se rozhodlo, že s ním prostě chci být. Jenže nechci aby si myslel, že mě má v hrsti. A taky mu samozřejmě nevěřím. Ke konci mi řekl, že si tady můžu dělat co chci a že on si na Floridu nejede zašukat. Uvidíme no, na druhou stranu i kdyby tu byl - tak mam tak málo času, že bych se s ním vídal jen sporadicky.

Jdu studovat reklamu, použít jeho voňavku a hrát si na Nedostižného (PS: udělal mi obrovský cucflek °-°)

pan Vysněný

14. prosince 2013 v 13:25 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Včerejšek začal ránem v luxusní restauraci, kde jsem se zas cítil jako v Zoufalých manželkách. Samé lži, přetvářky a intriky, ale šéfová byla fakt v pohodě. Na kávu s Bílým Drdolem jsem odcházel s dobrým pocitem. Jsem moc rád, že se s Bílým Drdolem vídám. Má úžasné kontakty a obklopuje se známými a úspěšnými lidmi. Pak jsem šel na oběd s panem F. a na casting. Užíval jsem si jeho lichotek a debaty, která měla říct jedno - chci tě. Chtěl pokračovat a jít večer ven, ale já ž se nenechám zamotat do pavučiny jeho intrik. Odmítl jsem ho a jel domů.

Večer jsme s Tymisem zase vyrazili sami dva napříč noční Prahou. Rychle jsme se dostali do nálady a začali strašně filozofovat. O tom, kde končí vesmír, jak jsme všichni součástí jakéhosi cyklu a to, proč vlastně existuje homosexualita. V prvním klubu jsme narazili na jeho dvě kamarádky lesbičky, seznámili se se šatnářkou. Opilí jsme řvali po celé Praze ruskofrancouzská slova, až jsme dorazili do staré práce, kde už dali snad všichni výpověď. Nové vztahy, jiní zaměstnanci, ale bylo to super, nostalgie ale řízená.

Pak jsme se Tymisem trhli a doteď nechápu, jak jsme v té opilé tmě našli klub, kde jsem minulou sobotu zbalil Brazilce. Cítil jsem, že zase u někoho skončím, ale svědomí ze m dělalo děvku. Chodili jsme klubem, tančili a pili, ale kluků bylo méně a nebyli tak hezcí jako minule. Nakonec jsme se seznámil, díky Tymisovi, s Vilem - osmadvacetiletým vystudovaným diplomatem, který je hezký, vyšší, ironický, zábavný, chytrý a narozen v citlivém znamení. Strašně jsem se mu líbil a přesto, že jsem se na oko cukal, přijal sem pozvání na to, jít k němu. Jenže najednou sedím v taxíku a vystupuju na Staromáku! Ano, Vil bydlí v nejluxusnější čtvrti v ČR! Krásný byt, obrosvká postel a jeho namakaný bratr fotbalista. Bylo to super, hlavně mi hrozně připomínal Bena, přičemž sem si uvědomil, jak moc Bena nechci. Zatímco Vil má všechno, co kluk vedle mě mít má. Háček je v tom, že zítra odlétá na pracovní měsíční cestu na Floridu.

Je jedno jak to bere on, je jedno jak to dopadne, pro mě je důležité, že jsem hned nezamiloval a s každým dalším klukem se mění můj vztah k těm, které jsem už měl ...

Umlčen svým egem

12. prosince 2013 v 19:49 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Měl jsem strašně moc práce s odcházením z reklamky a zapisováním si předmětů na zimní semestr, než abych mohl vnímat atmosféru podzimu. Nacvakal jsem pár fotek na zahradě, ale tím to haslo.
Usmíření s panem F. a Dýnem byl nejlepší pátek v životě, ale s každým dalším ztrácel na své hodnotě. Noc s Lvíčetem, Benovo vzplanutí a nakonec sextrojku mi zničily jakkoli získanou morálku. Věci tak strašné, že jsem musel zapomenout na upřímnost a ví o tom jen K. a Tymis. Pak ale přišla minulá sobota a já se probouzel v krásném hotelu vedle krásného cizince ...

Po dlouhé době sem měl sex a ještě navíc tolik hodin v kuse. Tento sportovní výkon mě naplnil rozkoší na několik dní dopředu a ještě dnes cítím ty rty, ruce a všechno. Od té doby míň jím, jsem spokojený a méně unavený. Bylo to natolik dobré, že mi ani tolik nevadí, že mi Ben, pan F. a Dýn nepíšou. Včera jsem viděl Bejvalku a dnes bylo rande s Prvákem, ale já mám v hlavě stejně jen to, že mám na víc než na Bena - musím si to ale připomínat. Moc dobře vím, že se musim učit. Nemám časi na zbyt, ale sledovat chat na fb, sms nebo whatsup stíhám vždy.

Opravdoví přátelé jen zírají, když tohle vyprávím. Připadám si strašně krásný, chtěný a cílevědomý, ikdyž vím, že tomu tak úplně není. Bejvalka řekla, že jsem nerozumný a K. má o mě strach. Já ale ničeho nelituju a ve srovnání s ostatními jsem jediný, kdo si života užívá. Nikdo tomu nechce věřit - protože zvládám i školu a to je přece nepřípustné. O své práci ani nemluvim ...

Sám ze sebe cítím povýšenost a aroganci, na druhou stranu se cítím jako ten, co ostatním zvedne náladu, poradí a rozveselí. Studium obecně je výzva, o kámoše se nebojím a věřím si - konečně!

Jediné, co mě teď štve je, že vedle myši čeká knížka na zpracování, já bych si radši chatoval s Benem.

Drink, klub, hotel a sex

9. prosince 2013 v 10:36 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Napadaný sníh přes noc roztál a pravdou je, že včera v noci bylo v Praze opravdu teplo ...
Konečně jsme se s Tymisem vyrazili sami ven. Bylo to super, nejdříve přijel ke mě a dali jsme víno, modrého portugala, který dokonale opíjí. Nad pravým koutkem se mi udělal beďar a já si řikal, že dneska nikoho nezbalim. Byla sobota a já citíl, jak mi Diesel píše esemesky a pak je neposílá, protože tuší, že bych s ním ven nešel. Na K. jsem se ani nesnažil zvonit, tušil jsem, že by ven nešla. Bloncka psala na fb, že chce na drink, ale nepsal jsem jí - tušil jsem, že kdybych řekl, že jdem s Tymisem, radši by zůstala doma. Původně jsem si domlouval Dýna, nenapsal a mě to ani nějak nevadí.

Bylo to s Tymisem fajn, celkem jsem se do centra těšil. Dělali jsme si srandu z baristy na McCafé, kupovali další víno a fotili se Riegráčích, kam obyčejně chodíme jen v létě. Nakonec jsme po malém váhání zabrousili do jednoho z nejznámějších klubů pro pány, nikdo tam ale nebyl a tak sme šli Tam. Byl tam jednou a já to znám, jako nejvíc promiskuitní klub, o to víc jsem byl překvapený. Bylo to tam hezké, zajímavé a hrozně moc lidí. Hned u vchodu jsme se seznámili s jakousi prsatou Lenkou a jejím kamarádem Zdenkem. Bylo super, mít tam v tom světě homoklacků někoho normálního. Sám bych to nezvládl. Procházel jsem úzkými uličkami, zatímco se o mě otírali ostatní kluci, ti starší srkali brčkama dost nechutně, zatímco jiní mě svlékali pohledem. Tymis mě ale držel za ruku a já s tím gestem, ať jde dál, se cítil žádaný. Dali jsme si pár drinků a Tymis si vyhlídl nejhezčího kluka a šel za ním. Samozřejmě uspěl, já tam tancoval s L. a Z. a Tymis se mi chodil hlásit, že žije. Při tancování jsem si všímal pohledů některých kluků, bylo to příjemné, ale když jsem na pódiu zpozoroval našeho stálého zákazníka z luxusní restaurace, trochu jsem znejistil - zbytečně. Nakonec jsem dal radu Tymise a taky někoho zbalil. Stačilo se otočit, stál tam on - říkejme mu pan Cizinec. Byl celkem drzej, přišlo mi trochu blbý otočit se zády k lidem, kteří mi dělali celej večer oporu a nechat se najednou osahávat cizím. Mě se to ale líbilo a nechal jsem toho roztomilého Cizince ať mě ,,má". Nerozuměl jsem mu a najednou jsme stáli na chodbě a já se líbal se starším budoucím architektem z jižní Ameriky! Byl strašně vášnivý a nadržený. Několikrát jsem se měl vidět s Tymisem a tak jsem lítal nahoru dolu. Nakonec mi Tymis zahlásil, že potkal bývalého, zbalil nového a má kontakt. Byl nadšenej, zatímco mě venku před klubem objímal pan Cizinec a zval do hotelu! Chápete to? Vždycky to bylo mé přání, zbalit bohatého cizince a probudit se v krásném Hiltonu urpostřed Prahy. Tymis se rozloučil a s panem Cizincem jsme došli k hotelu, chtěl taxík, ale nechtěl jsem si připadat tak posh ( :P ). Hotel byl super, stejně jako on. Nastal můj nejlepší a nejdelší sex v životě. Podotýkám, že celou dobu jsme si povídali anglicky, přičemž jsem zjistil, že bych si mohl zopáknout pár frází. Nicméně nekonečná touha Cizince, který se mnou za ten večer zvládl víc poloh, než jsem stihl s Dýnem za celé tři měsíce, mi nedovolovala být unavený. Líbal krásně, byl strašně sexy a strašně jsem ho vzrušoval. Přišlo, že je doslova posedlý mým tělem. Dvakrát jsme byli ve sprše, ale svou pasivitu jsem musel ukončit, pan Cizinec je totiž celkem obrovskej, zatímco my back je zvyklá na malého Dýna. Už se blížila sedmá hodina ráno a já si řikal, že bychom mohli skončit. Nejzajímavější část přišla asi hodinu potom. Brobudil jsem se zvláštně zamotaný do jeho těla. Když viděl, že se probouzím, začal líbat každý kousek mého těla. Mé péro pulzovalo natolik, že jsem si fakt myslel, že mi upadne. Celého mě úplně laskal, nevím ani jak to popsat, s každým jeho polibkem ještě více pookřál a cítil se dokonale. Celou tu dobu mě pořád hladil, byl hodnej, pohotovej a já se ani nebál v klidu usnout.
Byla to sice evidentně první a poslední noc s ním, ale i tak to je super kluk si myslim a možná za ním někdy přijedu, nebo on zas přijede do té Prahy, o které tak všichni tvrdí, jak moc je beautiful. Musím říct, že ikdyž se nejdůležitější večer roku odehrál (PŘÍBĚH KONČÍ:Nepřátele mám ještě blíž), včerejšek mě zase někam posunul. Jít do poprvé do gayklubu a hned si odnést úžasný sex s cizincem je úplně jiný život, než bych si asi přál. Podíval jsem se dozadu a co jsem neviděl. Za poslední dva měsíce jsem měl 4 kluky na jednu noc! Ale ano - přece Lvíče a jeho ,,všechno má obsah a formu", pak přijde Ben, se kterým na styk nedošlo, ale beru to tak, minimálně jsem si to vynahradil trojkou s bejvalýma a jejich ,,Benovi to neřeknem". Včera jsem k tomu přidal pana Cizince a jeho ,,Your body is so beautiful". Mé pár let staré já by bylo bez sebe, nadšené a tleskalo by. Proč si to pan Nedostižný neužívá? Včera jsem si řekl, že můj život je vlastně strašně super. Mám nejlepší brigádu v luxusní restauraci za luxusní peníze a s luxusními lidmi. Už se nikdy nestane, že bych neměl večer komu zavolat, za tento rok jsem získal sebevědomí a věřím si i v tom, že práci si taky vždycky najdu. A po včerejšku si říkám, že jsem si začal věřit i v balení stejného pohlaví. Je sice super, že si takhle všechno plním a dnů, kdy se probouzím a usínám s úsměvem na tváři přibývá, nicméně se bojím svého vlastního já - co si zase vymyslí!
Mějte se famfárově!

Frustrace, hrdost a city

2. prosince 2013 v 11:46 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Psychologizuju strašně moc. V hlavě mám neustálé konspirační teorie o tom, jak jsem se zase změnil, jak mi lajky pana F. na profilu Bena strašně vadí. Opět žárlím a když mi Tymis v opilosti řekl, že budem spolu, zase jsem něco cítil. Ben píše méně a suše. Jako kdybychom byli kámoši, ale žádný Dýn to není, je jiný a já to budu tolerovat jen při vztahu. Najednou mám chuť mu dát na vybranou. Nvěřím mu, ale chci ho. Jak mám vzkázat, že mě nemá v hrsti, měl by se snažit a že to za to stojí?

Mám chuť to nějak roseknout. Nebaví mě vznášet se v oparu flegmatičnosti, neřešit to a jen si jakože užívat toho, že se známe. Dneska se uvidíme, zase jsem to vymyslel já. Stáhnu se do sebe, jenže co když on chce být ten nabalovaný? Očividně to řeším a on řešení nemá rád. Je totedy k ničemu a já jsem zas ta citlivá chudinka. V práci tiše usmrcuju ega ostatních, vyhazuju a říkám hlasité ,,NE" - proč takový nejsem v osobním životě? Dýn i Ben mi říkají, že pan F. Bena nechce, ale já jsem paranoidní a pitomej komentář na fb mě rozseká, i když nic neznamená. Nevím komu píše, chci ho mít jen pro sebe a na druhou stranu mé ego ho chce roznést na kopytech. Jsem z toho nasranej.

Přes tuhle všechnu emcionální rozjitřenost mě strašně pohání škola a svět reklamy s ní spojený. Daří se mi tam a uznání ostatních je prostě k nezaplacení. Miluju ten PR slovník, měkké dialogy a milé dámy v oboru. Roztomilý stres a zařizování mi dávají pocit důležitosti. Opět je tu ale Ben a s ním spojená obava z toho, že to neocení. Vidina ukončeného semestru, výpoveď v luxusní restauraci a láska k Benovi mě strašně táhnou kupředu.

Nebudu na něj hnusnej, je to hodnej kluk a nic mi neudělal. Zkusim to, ale ne za cenu toho, že se budu měnit. Budu sám sebou a když, tak ať uteče on. Já jsem se sebou spokojený, jsem ten telefonující mladý muž, co ve společenských botech, krásném kabátu a úsměvem jde přes Václavák a zdraví známé. Mám obavu z toho, že mě Ben neocení, ale obava přece není důvod k tomu, abych mu řekl: ,,Kámo seš rozmazlenej flegmouš a na mě prostě nemáš ...".

Když jsem se včera koupal, říkal jsem si, že řeknu Tymisovi, že ho miluju. Moment, co ten sex s Dýnem a panem F.? Kde jsou ty keci, že budu chodit s Adelle a druhá půlka 2013 bude čistě hetero? Moment a co vztah s Lvíčetem a nepovedené friends with benefits s panem Dospělým? Je tu někdo, kdo mému životu alepsoň trochu rozumí?