Usedání myšlenek

12. listopadu 2013 v 17:53 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Musim se vypsat, protože si opět řežu do rány. Udělal sem z polovičních bisexuálů homosexuály, ktřeí jsou teď spolu a myslí si, že je oba nenávidím, trhám si vlasy závistí a neskutečně žárlím. K Dýnovi nic necítím, věděli jsme, že to bude jen o šuku a ve chvíli, kdy jsem ho poznal jsem si ho přestal vážit pro jeho lenost a nesamostatnost. Pan F. je tak hloupý a zahleděný do sebe, že se mi nepodařilo mu vysvětlit to, jak se věci mají, odsoudil mě, naštval se a já mám od té doby chronickou hrůzu z toho, že mě na každém rohu pomlouvá. Jeho kamrádky vídám ve škole a přesto, že jsou možná skvělé, mám na ně averzi, ikdyž sami za nic nemůžou. Přestal jsem chodit na fb, ale zdi těch kamrádek mluví jasnou řečí. Mám v sobě strašnou potřebu si s panem F. sednout, pobavit se a říct, že co bylo to bylo, jenže mi přijde na nejvýš hloupé se k tomu snížit - bylo by jasný, že sem to ještě neskousl a to nechci.

Od té doby jsem na sobě dost zapracoval co se týče práce nebo studia, mám toho opravdu moc a to, že píšu tenhle článek je skoro až biologická potřeba. Nemám na nic čas, ale o víkendech se mi daří vidět přátele, jejichž portfolio se značně proměnilo. Elle jsem naprosto odřízl, Ká. je zaneprázdněná a K. vlastně taky, vazby na starou práci jsou už tak tenké, že mi ta akce jednou za půl roku asi stačí, to samé se střední. Jediný s kým se vídám je Vin Diesel, což mě vážně překvapuje - když čtu rok staré články, píšu v nich, jak je to přátesltví málo hluboké, povrchní a tak, rozhodně by mě nenapadlo, že to bude on, kdo mě bude brát do nejnovějších artových podniků. Druhý, kdo si mě žádá je Tymis. Snad se neprozradím, ale to že jedna má kamarádka bude v Miss je ok, ale že Tymis chodí s nejhezčím klukem v ČR tak to je už moc. Jasně, nic to neznamená, ale je to sakra příjemný. Včera mi v noci napsal, že jsem pro něj strašně důležitej - no to se to usínalo :)

Na pozadí je páteční noc s vysokým designérem, panem Lvíčetem. Nechápu, jak se mu povedlo ve mě zanechat tak velký dojem. Nejspíš tím, že je jediný svého druhu. Je v něm něco pozitivního, je přirozený, hloubavý a takový vychovaný/skromný, což pražáci nejsou. S klukem bych chodit nedokázal, jenže pan Lvíče mi udělal v hlavě dost velkej zmatek, ale takovej ten příjemnej.

Dnes je školní akce a já nvm, zda tam půjdu. Kdybych tam šel, budu se bát, nic si neužiju a jen bych si něco dokazoval - že i v kolektivu nakaženým od pana F. se umím bavit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Melissa | Web | 14. listopadu 2013 v 2:04 | Reagovat

Tak už v tom zase lítáš:)Pan Lvíče,to je hezké:)Moc se mi líbí ty tvoje přezdívky pro lidi,které máš kolem sebe:)Je dobře,že to s panem Lvíčetem vnímáš tak příjemně,jestli to tak vnímá i on s tebou,tak je to fajn:)Přeju ti hodně štěstí a užij si krásnou páteční noc:)

2 Leopardí Mládě | E-mail | Web | 14. listopadu 2013 v 18:07 | Reagovat

Taky se nemůžu zbavit podezření a strachu z pomluv, ale říkám si, že si tu myšlenku třeba jen vnucuju sama a ostatní ani neznají moje jméno. Moje pověst už byla všelijaká, většinou mě na jedné straně republiky znali jako pravý opak strany druhé... Což je docela směšné a jenom to dokazuje, jak všichni tupě věří tomu, co slyší

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama