Sex s bývalými

30. listopadu 2013 v 13:33 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Ve škole je to úžasné. Mámě tam opravdu profesionály a nedávné zasedání v rámci světa reklamy se mi strašně líbilo. Mám, ale strašně práce a sotva stíhám. S pocitem, že mám Bena mi odchází chuť na mléko. Krátký spánek, staré Dýnovi songy, spousta jídla a šála. Na kámoše (spíš kámošky) kašlu, úplně ..

Ve středu jsme s Benem, konečně trochu víc něco ,,řešili" a já měl nakonec pocit, že znám zas o kus víc. On se ale pak moc neozýval a já pořád držel mobil v ruce a čekal až napíše - zvykl jsem si a asi to beru vážněji. Po dlouhé době jsem byl s Dýnem na obědě. byl to super pokec, uvědomil jsem si, že ho mám fakt rád, něco podobného cítím k Tymisovi. Večer jsme u něj udělali prvivát. Když jsem se sešel s Benem, byl jsem takovej rozjetej, drzej a dělal sem si z něj srandu. byla to taková obrana před tím, že si chtěl jen ,,normálně" povídat a já chtěl asi slyšet, že mi to sluší a že mě chce vojet. Pil jsem víno a viděl ty rozdíly mezi Benem a Dýnem. Hlavně když přišel pan F. začal zas dělat ,,zábavu" ze které se Ben málem ,,zbláznil". Nás Dýnem to už ale nevytrhne a tak jsme na sebe házeli ty smířlivé pohledy - a to je to co od kámoše potřebuju, to neverbální pochlebování a jistotu, souznění. Strašně jsem žárlil na pana F. Slušelo mu to, byl fakt moc milej, byla s ním sranda a dokázal mou nasranost ignorovat. Ben, ale ne a bral si to osobně. Byl jsem strašně bloklej, protože ikdyž je navenek všechno ok, pan F. je pořád ten, kterej mi ukradl Dýna a já měl pocit, že krade i Bena. Benovi jsem v opilosti řekl, že žárlim, že je to můj problém, beru to vážně a začínám něco cítit. On řekl, že nechce vztah, nějak padlo, že píše ještě s jinýma a chce být asi volný. V tu ránu jsem cejtil, jak mi někdo už po čtvrté láme srdce. Ale jsem Nedostižný a nenechal jsem si svými emocemi zkazit večer. Doprovodil jsem ho a poddal se touhám. Rozdal jsem si to s panem F. i Dýnem. Ano měl jsem klučičí trojku. V líbání spíš pan F., na sex spíš Dýn, ale co chtěli sme to všichni a nikdo opravdu nic necítil.
Nejlepší bylo, když uprostřed sexování přišla Kudlanka s nějakým hezounem ( :D ). Byla tma a nevěděli že jsme nazí a v ,,pozoru". Dýn se styděl, panu F. se líbil ten kluk, kterej celkem nalitej si ke mě sednul ( :D ) a já z toho měl obrovskou prdel. Hlavně to bylo kvůli tomu, že ke Kudlance jsem cejtil velkej ostych, přecijen se mnou chodí do školy a kdyby luskla mé ,,společesnké stipendium" je v háji, ale když nás tam viděla, připadal jsem si jak král (král promiskuity sice) ale král ( :D ).

Naštěstí psal v noci Tymis a tak jsme si ty naše problémy blili do esemesek. Článek s názvem PŘÍBĚH KONČÍ: Nepřátele mám ještě blíž mi přijde trochu passé, včera sem ho trochu překonal, ale mrzí mě ten Ben - je to milej model, kterého jsem zaujal a nechci o něj přijít. Jdu dělat něco do školy, přes haldu knih nevidim pokoje ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama