Přiznaná láska

23. listopadu 2013 v 12:32 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Jak jsem psal v minulém článku, po minulém pátku, kdy jsem ten ,,PŘÍBĚH KONČÍ: Nepřátele mám ještě blíž
" o zkažených freinds with benefits, který jsem ukončil a řádně oslavil, tak to pak vypadalo, že mě jen tak něco nepřekvapí, nevyvede z míry. Zatímco Elle jede na drogách a s bydlením na tom byla tak špatně, že bydlela u kluka, se kterým mě podvedla Lexie, Tymis dostal výpověď, ve škole máme milion projektů a K. se jenom učí, jsem já dennodenně červený jako zamilovaný. A to jen díky Benovi ...

Známe se jen týden, ale za tu dobu už jsme se viděli třikrát. Byl u mě v práci, doma a viděl rodiče. Neustále si píšem, ale já jsem mnohem obezřetnější. Celý týden mi v hlavě visela jen jedna otázka - co na mě ten kluk vidí? Je jiný než já, je to 187 centimetrý vysoký model, do kterého by jste neřekli, že je na kluky. Je to společenský, zábavný noční živočich, který se ke mě tímhle opravdu hodí, ale máme jinou práci, školu, zájmy a tak. Jeho lichotky jsou příjemné, ale přeci jenom je to nejlepší kámoš Dýna a je v kontaktu s panem F. Bojím se toho, ale říkám si, že mám výhodu toho, že ten kluk by měl vědět do čeho jde, když mu Dýn všechno řekl. Ten kluk je moc milej, ale já jsem si to celej týden nepřipouštěl. Jenže včera byl u mě a já zjistil, že je strašně stydlivej a ve vztazích nezkušenej. Asi si nebudem říkat všechno jako s Dýnem, ale ani nebudem muset. Začínám mu věřit, kašle na všechny rozdílnost a paradoxně i na ty ,,povrchní" věci a vážně mě má rád. Vždycky mi zvedne náladu a chce abych se usmíval.
Včera večer se mezi ostatníma choval skvěle a dokonce žárlil na Dýna! Zažil jsem nejdelší líbání v životě a mám pocit, že jeho rty tam pořád mám. Spal nakonec u mě, ale byl jen peting, teda jen .... Mě to stačilo, protože to bylo tak úžasný, že ,,styk" už nebyl nutný. Je tak strašně vášnivý a v posteli si budeme rozumět. Jestli se mi líbilo bytí s Dýnem, tak tohohle se nenabažim. Na jeho ceně zvedlo i to, že Dýn mi řekl, že je to moc hodný kluk, že mu mám dát šanci (jak mam najednou já to rozhodovací právo). No, rozhodl jsem se, že o něm nikomu nebudu řikat. Po škole a práci bude vždy vztah na třetím místě, ale jak je vidět, pod kůži mi dávno zalezl.
Začíná polotajný vztah pana Nedostižného a modela Bena, vedle kterého se cítím silný, stylový a žádaný. Nebude mi počítat daně, pomáhat s autem nebo radit, co dělat v práci, má jediný cíl - milovat mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Es. | Web | 27. listopadu 2013 v 1:26 | Reagovat

podle toho jak si Bena popsal, se mi ten kluk líbí! :) přeji ti ten vztah :))

2 Ta Obyč | Web | 27. listopadu 2013 v 20:37 | Reagovat

Ta posledni veta je super. Doufam, ze konecne potkam nekoho, kdo bude mit stejnej ukol, teda ze milovat me :D. Ale nebudem si lhat. Libi se mi i tvoje nastveni priorit :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama