Uvědoměle šťastný

3. října 2013 v 22:05 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Dnešek byl jedním z nejzajímavějších dnů. Nedávno mi psal Diesel, že chce někam vyrazit. Nikdy jsem s ním nebyl na nějaké party, dávno jsem si ho zařadil do škatulky přátel, které mě vedou, pomáhají mi a jsou pro mě inspirací. Jenže čas plyne a přesto, že on je pro mě Nedostižný heteros dokonalos, já jsem pro něj najednou opravdový kamarád, kterých moc nemá. Moc mě to potěšilo a hřeje mě to celkem dlouho. Opět to potvrzuje to, jak moc jsem založený na lidech ...

Škola se rozjela a se sotva držím vlaku, na který jsem v pondělí naskočil. Je toho hrozně moc, mám několik projektů, desítky testů a nespočet knížek k přečtení, ale když jste v místnosti s lidmi, kteří opravdu něco znamenají a jsou odhodlaní vám předat všechno, co umí, je to super pocit. Jsem rád že studuju školu, kterou studuju (reklama). Co se týče mého divadelního představení alá ,,dávám výpověď v reklamce", je to úspěšně za mnou. Bylo fajn vyzkoušet si práci, pro kterou by tolik lidí vraždilo. Dneska jsem s K. v té luxusní restauraci, kde s Elle občas pracujeme. Měl jsem pocit, jako v když jsem dával výpověď v únoru, tehdy jsem měl pocit, že mí zaměstnanci jsou strašně hloupí. Ale s úsměvem říkám, že oproti K. mě tohle fakt nebere. Je to jen fajn práce, za fajn prachy. I am focused on my way. A tou cestou je škola a vše, co mě baví.

Zní to jako banalita, ale pro člověka, který celou puberty závodil s inteligencí svých rodičů je obrovský krok. Nikdy jsem si nic nedopřál, uměl jsem jen psopíchat, stresovat a přepínat se. Přicházel rok 2013 a já se skoro bál, co má nezverná povaha udělá. S milého kluka se stipendiem se stal někdo, kdo v práci lže, protože má práci ještě jednu, spí s Dýnem a hraje si s panem F. Nakonec jsem vrátil k sobě samému, chci jen jíst zdravě, dobře vypadat, dělat co mě baví a studovat.


Nechtějte bydlet sami, vydělávat miliony a chodit v Chanelu za ruku zbohatlíka co krade. Ikdyž se probudíte s hlavou na vypracovaném břichu, to nejdůležitější je, zda to všechno dává smysl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Es. | Web | 4. října 2013 v 13:18 | Reagovat

začátek školy aneb než se dostaneš do tempa :) tleskám za ukončení divadla alá výpověď :D je čas se posunout z místa :)) poslední tučně zvýrazněná věta se mi líbí a doufám, že se jí hodláš držet co nejdéle ! :)

2 Slečna barevná | Web | 4. října 2013 v 14:24 | Reagovat

Článek jsem přečetla jedním dechem těšila jsem se na něj už podle názvu. Mám ráda tvoje články. Se začátkem školy to vidím obdobně příští týden mám první zápočet a nějak nechápu tisíc seminárek a jiných prací a já jsem shnilá a neschopná začít makat mimo práci také na škole. Diesel je borec, je to jako moje oblíbená postava v seriálu. Napiš pak jak bylo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama