20 přátel a citová naivita

6. října 2013 v 10:41 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Většinou píšu, když mám chuť a čas. Dnes píšu spíš kvůli tomu, že už nestíhám své povaze. Bylo jasné, že když odešel Dýn, se kterým jsem spal dvakrát týdně, bude v mém životě prostor na jiné kamarády, ale přátelství je pro mě jako sport, nebo spíš jako práce na plný úvazek. Proč si to myslím?

Ve čtvrtek jsem byl na Jídle s K., hned potom jsme se viděli s Elle, v pátek ráno jsem končil v Reklamce, loučení se šéfem, nadřízenou, ale taky s Dylanem, který chtěl najednou někam jít a začal mi psát. Do toho mi začal psát jeden z pohraničních benefitů pan W. Měl jsem hlavu jak balón, když jsem chtěl jít na výstavu s hubenou Brunetkou a Štěpánou. Bloncka mi měla pomáhat s jedním projektem, se kterým mi na konec pomohla slečna Designérka. Další kamarádka z architektury mi psala o tom, jaké to bylo ve středu. V pátek večer sme šli Já, Saša, Krtek, velká Z. a Ann, která u mě btw spala, do hospody. Abych náhodou nezůstal dlouho střízlivý, tak jsme se včera s Dieselem dost vylili. Byli jsme v jedné dost vyhlášené kavárně a na dalších třech místech. No a vlastně jsem si 14 minut telefonoval s Vaškem. Za poslední čtyři dny jsem byl v kontaktu s 18 kamarády !!! A to nepočítám K. a Jiřinu. Jo a vlastně mi ještě včera v noci volala bejvalka, kde jsem. Byla dost opilá. Nicméně mé číslo je 19. Vlastně 20, protože jsem byl na kafi panem Asistentem (LuxRes).

Včerejší noc byla opravdu třešničkou na dortu. Nikdy jsem nebyl jen s Dieselem venku. Měl jsem být nabitý energií, odhodlaný opít se do němoty, někoho sbalit a mít sex. Místo toho jsem byl dost znavený, moc mi to neslušelo, ale kašlal jsem na to. Diesel byl opět jako kasanova, rozrážel davy a dělal mi kontrast. S přicházející opilostí prostě prišlo zírání na jeho rty a dlouhé pohledy do jeho hnědých očí. Ano, je to můj kamarád, ale když se napiju jsem nadržený a on je přece Diesel! No jako nvm co to bylo, protože bavili sme se o holkách. V pohodě, jenže pak začal něco, že tu pravou nepotká, na mé romantické vize o velké rodině házel sarkastické pohledy a vtípkoval o homosexualitě. Nakonec mi řekl, že spí doma sám, že je to na mě, zda pojedu domů. Kdybych u něj spal, tak bych nestihl věci, který si teď musim udělat. A je dobře, že sem k němu nešel, jak se znám asi bych se neudržel a dělal nějaké voloviny. Vždyť to vidíte, ani sem tam nebyl a mám to v hlavě ... Natož, kdybych tam spal, opil ho a ...

Jenže to je přesně to, co potebuju - pobavení. Na jednu stranu je to taková má citová naivita, ale je v tom takový to napětí, coby - kdyby. Přesto tu mám tu jsitotu, že Diesel je prostě Diesel. Vždyť bych přišel o opravdového kámoše.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Es. | Web | 9. října 2013 v 21:35 | Reagovat

hodně kamarádů v krátkém čase, otázkou je užil sis to s nima? jestli jo, aspoň si využil ten čas, jak se nejlíp dalo :)
myslím, že si udělal dobře, že si odmítl Diesela, i když je to prostě On, myslím, že pak už by to nebylo ono :) na pobavení to chce někoho jiného, takže vzhůru na lov :D

na tu angličtinu chodím do agentury Parole u nás ve městě, ale myslím, že je to i v Praze

2 Slečna barevná | Web | 11. října 2013 v 22:33 | Reagovat

tenhle jsem dneska četla taky a nevím, jaktože jsem hned nenapsala komentář každopádně ty máš teda život ti povím! To napětí coby kdyby miluju!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama