Útěk z dokonalého světa

12. září 2013 v 9:07 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Nepovedené benefity, aneb Dýna nikdo nenahradí. Inriky v reklamce, aneb rozehraná partie. Únava bez odpočinky aneb příchod workoholického podzimu.

Když jsem se v neděli ráno probudil, chtěl jsem sex. Tak jsem si psal s panem Dospělým a domluvili jsme se na friends with benefits. Byl jsem rád, potřeboval jsem motivaci k tomu, abych začal hubnout, víc sportoval a jedl zdravě. Jenže jsem začal být nachlazený. Možná z toho jak jsem s Elle vysedával do půlnoci na střeše luxusní restaurace, kde jsme řešili nudné intriky nudných lidí. Nicméně, jsem včera jel k panu Dospělému. Když jsem uviděl, nebylo mi příjemné stát vedle něj. Na druhou stranu je mezi staršámi gayi jeden z nejhezčích a nejúspěšnějších, ale je přitloustlej a neumí se oblékat. Přestože mě jeho postava trochu děsila a to zhasnul všechna světla v mistnosti, já byl nadržený. Měli jsme si co říct, ale bylo to takový povrchní a moc se mi u něj nelíbilo. Byl jsem rád, že on měl sexuální problémy a tak jsem po postříkání celé postele odjel domů. Už ho nechci nikdy vidět, nejsem na něj naštvaný, ale zkusil sem to, chci jít dál.

V reklamce je to pořád stejné. Můj dokonalý plán, jak odtamtud odejít se musí co nejdříve realizovat. Chci to mít už za sebou, zlomit takhle někomu vaz není moc hezké. Nicméně tam být nemůžu. Ani teď nemam čas na článek, volali mi ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Creencia | Web | 13. září 2013 v 18:04 | Reagovat

Zkusil jsi to a přišel jsi na to, že to není ono. Lepší než přístup ve stylu "pořád přemýšlet jestli jo nebo ne" :)
A držím palce s reklamkou, ať jde o klidný odchod a vše je ok :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama