V křeči

29. srpna 2013 v 22:27 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Málem jsem se vráil k Bejvalce, která mi neustále říkala, jak moc jsem se nedostal z teplého trojúhelníku. Málem jsme se k sobě vrátili a ve chvíli, kdy jsme prošli kolem Jamese Deana a nějací kluci něco mleli, uvědomil jsem si, že ikdyž je jediná, kdo by mi mohl vychovávat děti, teď v tuhle chvíli s ní být nemůžu. Je brzo, jsem moc zmatený, možná potřebuju ještě kluky.
Noční hádka po fb s panem F. byla dost ostrá, doslova se rozohnil. K ničemu to nevedlo, ale já to mam zas najednou v hlavě. Absolutně to nechápu, pořád na to myslím, nechápu, že mi vůbec nenaslouchá a je tak hloupý. Pořád si v hlavě přehrávám výpovědi mých, ale hlavně jeho nejlepších přátel, kteří sami tvrdí, jak moc špatnou povahu má, ale dokáží to trpět - já ne ... Všiml jsem si, že jsem zapoměl na Dýna, přišel, odešel. Jenže pan F. je spojen se školou a ta se blíží, proto mi to nejspíš vadí.
Lekce francouzštiny s Izabel skončily, jsem v šoku z toho, že působila úžasně a přitom je jen učitelka. Byla to ta klasická třešnička na tom mém neemočním dortu. Odešel Dýn a sním i sex, párty a pohoda. Vrhl jsem se do reklamky, kde jsem dostal asistentku a abych se náhodou nenudil, zařídil jsem si i lekce fj. Ano, miliony lidí by pro tohle vraždilo, jenže já potřebuju dovolenou. Místo toho se toho na mě valí čím dál tím víc. Pořád se dívám do září a vidím další shon, telefonáty, věci narychlo, pospíchání, obědy na cestě atd.

Jsem trochu vyšťavený, nový design, nový styl, oblečení, sociální sítě, tvořivost a zábava jsou pryč. Nemám ani sílu stáhnout si nové písničky a jít si něco koupit. Místo toho jsem přibral a díky podrobným statistikám náštěv tohoto blogu už ani moc nevěřím anonymnost článků. Nicméně mí nepřátelé by nepochopili ani řádku. Uf ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katrin | Web | 30. srpna 2013 v 14:49 | Reagovat

Na trochu relaxu a svoje koníčky je občas potřeba si udělat čas, tak si pořiď nový repertoár songů a hned se ti bude každý den chodit do práce líp :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama