Trop d'Office

27. srpna 2013 v 17:58 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Je to až moc jiné. Práce v reklamce začíná být stejně stresující, jako práce, kterou jsem začátkem roku opustil. Kvůli smlouvě to tu bude muset ještě pár týdnů vydržet, ale nebude to jednoduché.
Jaká to ironie, že práce, pro kterou by tolik lidí vraždilo mi leze krkem. Najednou je moc pracovních obědů, zasedaček, obleků, drahých aut, schůzí, náborů a celkově toho buisness lajfu už mam plný zuby. Jenže s každým dnem je to jen hustší a hustší.

Do druhé práce se těším a stýská se mi. Nejspíš tam bude pracovat i Tymis, bylo by to super, ale něco ve mě se trochu bojí. Dnes jsem s ním byl venku a bylo to zajímavý a příjemný. Najednou jsem si řikal, že co se týče hrdosti, dávno jsem ho dohnal. Naopak mi celou dobu bylo do očí to, že je mladší, ale zároveň musí řešit dospělácké záležitosti. Opravdu mi v hlavě zůstala věta, že na paření teď neni čas, teď se musí věnovat vlastnímu životu. Ať zkusí tohle říct Dýnovi ! ( :D ). Stejně tak prohlásil to, co prohlásila Ann před dvěma týdny - totiž to, že času je málo na to, abychom se vídali s hlupci. Na to jsem si začal v hlavě váhat, zda se dál vídat s Moldavankou. Spíš ne . . .

Chci relaxovat, jet mimo Prahu. Nemám chuť ani na kluky, ani na holky. Nemám chuť jít pařit. Jsem zaseklý v kanclu - doslova!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama