TERAPIE den. 6 Je štěně

21. července 2013 v 22:10 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Poslední den terapie byl příjemný. Ani jeden mráček na obloze, bylo šílené vedro. Smažil jsem se na sluníčku, a to doslova. Celý den jsem měl opět můj problém v hlavě. Už mě ale srdce opravdu nebolí. Za poslední dny jsem si uvědomil, že mám navíc, než abych řešil dva pseudohipstery, kteří nic nedokázaly a chtějí se jen bavit. Přesto to jsou kluci, které mám rád a oproti jiným mi víc rozumí a nejen v posteli. A přesto, že si Dýnya jako člověka vážím každým dnem míň a míň, ví o mě všechno a patří ke mě. On je štěně, je hodné, dělá si co chce, ale mlátit ho se vám nechce, je vám ho líto. Situaci řeším následovně: to, co si dělá Dýn po nocích, je jeho věc a domluvili sme se jen na benefitech a svobodě. Jeho pohled na věc znám, ale neznám pohled pana F., proto se s ním zítra sedju.

Ano, nedostižně hýbu světem, když obědvám s panem F., zatímco Dýn se těší až skončí v práci, protože s ním budu zase večeřet. A nikdo o nikom neví. Tymis by s tím nesouhlasil, říkal by, že pana F. vídat nemám, že je oběd k ničemu. Jenže potřebuju vědět, jak to bere pan F. Bojím se, že Dýna bere jako spásu své neukojené homotouhy (:D) a že to bude ten, se kterým bude bydlet, kalit a šukat. Jak to píšu, tak si myslím, že tomu asi nezabránim, ale jejich povahy je v tom nepodpoří.
Panu F. jsem rovnou zatelefonoval, protože jeho psaní na fb je katastrofické, pomalé a bez emocí. V řádcích je strašně arogantní. Do telefonu zněl jako typická zoufalá manželka. Při každém slově opatrně našlapaoval, jakoby se bál cokoliv prozradit. Obávám se, že si ten naiva myslí, že nic nevím! Nemohl sem čekat, že se mi bude do telefonu smát se slovy: ,,Šukáme toho stejnýho :D" , ale když ne tohle, tak upřímnost v kamarádství bože! A ne to, že mi na otázku: ,,Co je nového?" odpoví: ,,Nic, nvm co tě zajímá?" To mě rozsekalo, nečekal sem, že budeme mlčet a jíst muffiny. Svět není dokonalý Bree Van De Kampová!
Musím zjistit, co si řekli, jak to F. dál plánuje a co všechno ví o mě a Dýnovi, a to všechno musím zvládnout nenápadně a zároveň nic nevyzradit, nesmí mít ani náznak otoho, že jsem na Dýna naštvaný. A s nabitým sebevědomím to taky nesmím přehnat, je to ohnivé znamení, nesmím tolik hasit!

Jsem zvědavý, natěšený do boje, ale bojím se, nejsem si jistý ..

Ale stejně, zase řeším vztahy, je jedno že mam dvě práce, nemocnou babičku a praxi, mou hlavu ovládají lidé, kteří pro mě nejsou důležití, jen pro mé trenky ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 any | Web | 21. července 2013 v 22:46 | Reagovat

díky, díky :) .. a ano Bree by jsi měla uvědomit, že svět není dokonalý :D :D .. nesnáším její posedlost úklidem :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama