TERAPIE den. 5 Je konec

20. července 2013 v 20:47 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky

Po včerejším shlédnutí filmu s Meryl Streep se mi dostalo velkého odhodlání a zvedlo mi to náladu. Ranní psaní s Dýnem, který mi napsal, že u něj spal pan F. mi tak zlehounka zlomilo vaz. Snažil jsem se to ignorovat, ale když už ho zavedl i k sobě domů. Už mě to nebolelo, ale je to hnusný, vůči mě, po tom všem. Kdybych to věděl už od začátku, nic bych Dýnovi neřekl. Jenže kdyby aspoň spal s klukem, který nebude ukazovat Dýna všem ze školy. Až začne zimní semestr, všichni budou vědět, že sem chrápal se stejným klukem jako pan F. Ok, Dýn se ukázal jako jednoduchý a líný promiskuita, ještě po tom dnešním telefonátu. Ale co pan F.? Chtěl vztah, chtěl toho víc, než mu chce Dýn dát. Mám mu něco naznačit? Bejt na něj naštvanej? Nebo naopak to brát ze srandy, jakože jé šukáme toho samého? Nvm, nic dělat radši nebudu, mam před sebou pracovní týden a pak Private Party.

Najednou se mi zdá Tymis, K. nebo Ká. jako Bohové. Jenže s nima není sranda jako s Dýnem no. Je to těžké. Potřebuju být sebevědomý a protože jsem rak, je jisté, že ho získám jen stabilním vztahem, jenže to já nechci. Je to začarovaný kruh. Nejsem smutný, ale šťastný taky ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maia* | Web | 20. července 2013 v 23:11 | Reagovat

aspoň máš potom co utrácet, ne? :D
ptáš se mě, jestli je blbá? vždycky jsem si myslela, že ne, že přece nemůže bejt tak pitomá, ale .. no už si to nemyslim.
no přijde mi celkem hnusný, že ti to takhle píše.. na druhou stranu do toho tak uplně nevidím.
a víš co ti závidím? že máš alespoň ty ostatní.

2 Creencia | Web | 21. července 2013 v 10:15 | Reagovat

Tak jsem si teda přečetla poslední články, abych byla v obraze a teda nestačím se divit, takové zvraty!
Ráda bych ti poradila, ale nevím jak. MOžná je opravdu nejlepší nechat všemu volný průběh... prázdniny jsou dlouhé a do září se toho může změnit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama