TERAPIE den. 3 Den s vůní ředila

18. července 2013 v 22:56 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky

Vůbec jsem nemohl spát, ale nebylo to kvůli tomu, že si to v tu chvíli Dýn rozdával s panem F., nějak sem se s tím smířil. Nemohl jsem usnout, v jednu hodinu v noci jsem vyšel ven a díval se na hvězdy, jak z filmu Melancholia. Dýn sám od sebe nenapsal, tak jsme si chvilku psali. Odpověděl pak až druhý den ráno, kdy jsem s mobilem pobíhal po zahradě. Celkem sem to s prací a la jardin přehnal, bolí mě obě zápěstí. Celý den jsem si přehrával to, co mi říkal Tymis, že pan F. není konkurence, že mám navíc. Zjistil jsem, že mám asi hodně malý sebevědomí, když s sebou nechávám tak manipulovat a jdu do polovztahů. Přesto, že jsem si nějak zvykl na to, že Dýn spal s panem F. a samozřejmě to v posteli stálo za prd, tak se mi k večeru do hlavy vrátily myšlenky na to, proč vlastně Dýn chce pana F. poznat a šukat ho? Proč? A taky mě zajímá, co panu F. řekl, jak to celé berou. Dýn je jako štěně, dělá bordel, ale je vám líto ho fláknout. Tyhle otázky si ale budu muste nechat až na příští týden, protože ho nechci bombardovat sms. Navíc mi psal, že mi sex chce vylíčit živě, už se nemůžu dočkat!

Jinak mi poslali směny z druhé práce, dostal všechny! Nevím, jak to zvládnu, asi umřu. A Dýna neuvidim. Přemýšlím, že naší dovolenou zkrátim. Urvaný, uměle usmátý Nedostižný se loučí ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Květinka | Web | 19. července 2013 v 14:26 | Reagovat

To je sprostý od toho Dýna,že si to rozdává s panem F.,když spí zároveň s tebou!Já bych to teda nesnesla!Navíc se k němu dostal přes tebe.Nebo jste se spolu dohodli,že budete každý spát s kým se vám zachce a zároveň spolu...?Tobě to ale viditelně vadí,i když se snažíš tvářit,že ne.Ach,pane Nedostižný,měl byste to nějak vyřešit nebo se utrápíte...:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama