Dokonalý svět děvky

31. května 2013 v 23:12 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Chci to rychle naflákat, protože jsem unavenej, ale napsat to musím, můj život je se zase posunul mílovými korky vpřed, nebo dozadu?

Polovztah s Dýnem je úžasný. No, dobře, on je úžasný, ale vztah to není, něříkáme tomu tak. Nikdo o něm z mé strany neví a mě mrzí, že jeho kámoši to řeší, ikdyž se hrdě brání a obhajuje mě. Na začátku týdne přijela jeho bejvalka a on mě nechtěl vidět, chápu to. Ale i tak jsem chtěl večer něco pdoniknout. Využil jsem toho, že pan F. se dostal do té klasické situace přilejzání. Naštval mé city, odmítl jsem ho a teď hezky přilejzá. Vhtěl jsem malý revange, tak jsem se s ním vyspal. Byl nezkušený, unavený a příliš hubený, což pro mě byl šok. Vždycky jsem si myslel, že mě to bude přitahovat, ale jeho žebra, dlouhé údy a černé vlasy se v té tmě mého pokoje dmuly jako hororvé rekvizity. Když ne příliš slavnostně prohlásil, že je unavený a už nemůže, uvědomil jsem si, že Dýn je oproti němu hvězda. Ráno jsem si připadal jak největší děvka, mé ego ale bylo nadšené.

V práci není nadřízená a tak mám vše na starosti, konečně mám na starosti své vlastní školící programy. Baví mě to. Dneska jsem se viděl s mladou Moldavankou z bývalé práce a protože je bisexuálka stal jedinou osobou, která ví o tom, co se se mnou od února děje. Bylo to příjemné do té doby, než mi řekla, co se ve staré práci říkalo o mě a Bejvalce. O tom, jak jsem jí neojel a jen vyprstil. Nechápu, že to někomu řekla a že se z tohohle někdo rozhodl, že jsem gay. Když mi to řekla, bylo mi to jedno, koho zajímá co si ti chudáci bez střechy nad hlavou myslí o mé nedostižnosti.

To, co mě opravdu děsí je fakt, že tři roky starou událost, o které věděl jeden člověk teď řeší 60 lidí a vyvozuje z toho nucené závěry. Co budu dělat, až na mě někdo za tři roky vytáhne Tymise, pana F. nebo Dýna ?!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Květinka | Web | 1. června 2013 v 1:11 | Reagovat

Zdravím,pane Nedostižný,nepsal jsi tu náhodou nedávno,že s panem F.už nikdy...?A pak při první příležitosti se s ním hned vyspíš?Ale když to bylo pro tvé ego...Je to samozřejmě tvoje věc,ale když je Dýn tak úžasný,tak proč to děláš?Ale svým způsobem to chápu,no...:)A kašli na to a neřeš,že si o tobě povídají,jestli jsi gay nebo ne,ale nechápu tu holku,že měla potřebu o tom někomu povídat.A co budeš dělat,až na tebe někdo za tři roky vytáhne Tymise,pana F.,Dýna...Tak jim všem řekneš,že jsi bisexuál a tak jsi s nima spal.No a co:)?Jestli chceš,můžeš se mrknout na můj blog http://universumlaperla.bloger.cz Moc tam toho ještě není,ale snad se bude líbit.Měj se:)

2 Es. | Web | 1. června 2013 v 22:47 | Reagovat

ukázalo se, že si o moc s panem F. nepřišel, buď rád, že "máš" Dýna :)) zajímavé, co se o sobě ještě nedozvíš, bohužel jsou lidi, co musí řešit někoho jiného, protože jejich osobní život stojí za houby, stává se.. kašlat na ně, prostě ti závidí, že se nenudíš a naopak si užíváš každou chvilku, tak to má být ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama