Praha mě štve

30. dubna 2013 v 15:00 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Praha mě začíná štvát. A nejen proto, že za rohem bouchají bomby. Lidé padají do silnící, krváecjí, kradou, fetují. Ani nevím, zda mi to vadí. Spíš mě děsí rozdíl mezi mnou a okolím. Jsem tak rozmazlený, uvědomil jsem to o víkendu. Než jsem sem šel do práce, táta mi udělal jídlo a natankoval auto, sice za moje peníze, ale udělal to. Elle si bere jídlo z práce a jezdí sockou. Je to jen detail, ale rozdíl to je. Vůbec si nevážím věcí, které mám. Možná proto, že jsou lidi, kteří se mají ještě lépe. ..
Těším se na oslavu u Ann. Bude tam spousta středoškoláků a ikdyž se oproti nim cejtim jako dědek, jsou mladí, plní elánu a to já potřebuju
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 G-Boy | 30. dubna 2013 v 17:28 | Reagovat

Ale takové věci se nedějí pouze v Praze. Můžou se stát kdekoli. Rozdíl to je. Já si musím každé ráno chystat jídlo do školy na celý den a jezdím sockou a nic mi nechybí. I kdybych si mohl dopřát koupení si jídla a jezdit autem, asi bych to nevyužil. Vlastně to nejsou věci, po kterých toužím.

2 Květinka | 1. května 2013 v 0:53 | Reagovat

Ahoj pane Nedostižný,je hrozné,co se děje,ale ty tam žiješ,tak ti to možná ani tak nepřijde,ale hrozné to musí být pro lidi,kteří si udělají výlet do Prahy a pak tam zažijí něco takového.A nechápu,proč se mezi středoškoláky cítíš zrovna ty jako dědek?A proč si vyčítáš svoji rozmazlenost?Je přece fajn,že ti táta udělá jídlo,připraví auto,apod.a určitě to pro tebe dělá rád.Myslím,že to není až taková rozmazlenost,ale určitý životní styl,na který jsi byl asi od mala zvyklý.Každý je spokojený s něčím jiným-někdo je zvyklý na určitou úroveň,jezdí autem,setkává se lidmi,kteří pro něj něco znamenají,někomu stačí,že si koupí hamburger a jezdí v pohodě autobusem,jinému stačí,že si sedne venku na lavičku,koupí si něco hezkého na sebe,dojde si na pivo nebo se raduje jenom z toho,že svítí sluníčko.Nic si nevyčítej a užij si hezkou oslavu:).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama