Mám na víc

3. dubna 2013 v 20:10 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Pořád mám v hlavě sobotní kafe s A. Tu noc poté jsem zažil nejdelší petang s panem F., bylo to fajn a jsem strašně hrdý na to, jak jsem ráno rychle odešel a ještě ke všemu bez rozloučení. Jel sem tramvají, poslouchal si a škodolibě se usmíval. Chtěl sem se několikrát vypsat, ale vždycky, když jsem přišel na blog, viděl jsem tady ten článek, který mi vždycky vynutil úsměv a já anjednou ztratil potřebu psát ...
Nejenže jsem se smířil že s panem F. nebude nic vážného, ale s ním nebude snad ani pitomé přátelství. Je vážně strašně nezodpovědný, dětský, povrchní a tak strašně sobecký. Hlavně mu schází pokora, nic v životě nedokázal, střední prolezl a školu mu platěj rodiče. Peníze, které si vydělá utratí za hadry nebo gel vlasy ... Kdybych postavil do řady všechny své přátele, jeho přítomnost by byla propadákem. Já ho mám tak na noční nadrženost a konexe. Nejsem Samanta ze Sexu ve městě a tak mi dělá problém si uvědomit, že se mi rýsuje vztah alá friends with benefits. neumím v tom chodit, dnes jsem naštval. Stávalo se mi to hlavně v dství, kdy jsem moc ,,já" a lidem leze na nervy. A jsem rád, mam na lepší lidi, než je on, ale zítra s nim budu celý den, v sobotu večer je velká akce s ním, bude mi trvat než si zvyknu ho vnímat jen na srandu a na důležité věci mít kamarády jiné ..


Dnes jsem se po dlouhé době viděl se Slečnou uměleckou. Bylo to fajn, je tak skromná a pokorná - toho jsem měl v poslední době málo. Štve mě, že Tymis se hrozně dlouho neozval. Alespoň s Elle sme se potkali :)


Ve škole mě sice zklamala jedna profesorka, počasí je na houby a já opět zjišťuju, že mi chybí zpřízněná duše. Snažím se naplánovat prázdniny, ale je to dost složité. Buď mají jiné zájmy, nebo jsem na ně moc drahý ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Romi | Web | 3. dubna 2013 v 20:13 | Reagovat

Uvidiš jak to dopadne me chybí spřízněná duše"kamarádka" :((

2 es ef | Web | 4. dubna 2013 v 17:27 | Reagovat

Moc drahý?

Jinak to počasí mě taky štve.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama