Pařba, Pařba a Vztahy

2. března 2013 v 13:45 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Jaro se jednoznačně blíží a já na to nejsem připravený. Poslední týdny je to přechodové období, kdy ve škole bylo volno a já přecházel a stále vlastně přecházím z jedné práce do druhé. Navíc jsem byl na plese mé střední, kde jsem korzoval, hovořil, pomolouval, domlouval, kamarádil se a zářil, jak jsem jenom mohl. Odcházel jsem s takovým tím pocitem povýšenosti . . . Nejen proto, že jsem potkal Lexie s jejím přítelem a předevšemi je ztrapnil ..

Za Únor jsem utratil 10.000,- Kč. Vím, že jsem si chtěl více, užít, K. koupit dobrej dárek a chodit ven, ale tahle částka je opravdu nenormální a to snad nemusím připomínat, že únor má jen 28 dní. Začínám šetřit.
Nevím, jestli doháním kalby z patnácti, nebo proč mám takovou chuť skákat v nejdražších klubech Prahy a pak se vidět na označen FB se spoustou lajků. Nepoznávám se, jsem jako ty malé holky, co chtějí být drsné a dospělé. Moment, to já vlastně taky chci....


Pořád cítím určitou nervozitu z nové práce. je jasné, že bude chvilku trvat, než si tam vytvořím prostředí, ve kterém se budu cítit pohodlně a jako doma. Ale stejně, jsem lehce napjatý.

Ve škola mě překvapila. Natož, že jsem si zapsal celkem málo předmětů, mám dost úkolů. Volný víkend se celkem hodí. Musím napsat tři seminárky, ročníkovou práci a bůh ví, co ještě.
Ve čtrvtek jsem byl opět s Tymisem. Bylo to fajn pokecání. Sice jsem se hodně ,,díval" ale jsme jen kamarádi. Je to úžasný vztah, protože jeden z mála lidí, kteří o mě ví naprosto vše. Pořád je to ten né-úplně dospělý mladík, oc nechodí do školy a zatahuje. Ale stále je to on ..

S panem F. to jde do předu. Cítím jemný tlak, který nás tlačí dopředu. Už jsme dobří přátelé. Při přednáškách se smějem na celý kolo a hodně si rozumíme. Neustále si píšem a já najednou zjišťuju, že K., Elle a Vina Diesela vyřadil na druhou kolej, jen tak mimochodem a nenápadně.

Užívejte si, ale ne za každou cenu ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Creencia | Web | 2. března 2013 v 13:55 | Reagovat

Já si poslední dobou taky strašně užívám, vlastně jsem ještě ani jeden večer/noc, co jsem opět v OL nezůstala "doma" :D a výpis z účtu za únor radši ani nechci vidět :D
Letní semestr bude drsný, ale zatím to neřeším.
A je fajn, že ti někdo přijde do života a pak jde všechno samo a " jen tak mimochodem" :)

2 lady-fuckingham | Web | 3. března 2013 v 16:17 | Reagovat

Jen si pěkně užívej, dokud to jde! Až to nepůjde, budeš mít na co vzpomínat :)
Držím palce se školou i prací, mně se poslední dobou sere, na co sáhnu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama