Dospěle confidentní

12. února 2013 v 21:58 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Poslední dny je sice hnusné počasí, ale můj život se otočil o stoosmdesát stupňů ...
Žádné přemýšlení nad pohnutkami Vina Diesela, žádné naštvání na Elle za její lehkovážnost, ani žádná zloba pramenicí z nevyřešeného rozhcodu.
Dal jsem výpověď, s Vinem se nevídám, na Elle nejsem naštvaný, na bejvalku taky. Ve škole mě to nabí. Mám nové kamarády z přednášek a nejvíc s nima pařim.
Chodím na pracovní pohovory, ale do jedné firmy aby ste chápali. Chtějí mě na vyšší a vyšší pozici. Jsem překvapený, chtěl jsem být řadový zaměstnanec a oni přijdou s vedením a marketingem.
Jsem nadšený, mám pocit, že znám konečně svou cenu. Ve staré práci je to divné, všichni jsou šokovaní, a protože skončila jak Elle, tak Vin, není nikdo, kdo by obsadil naše pozice. Já se tomu jen směju.
Jsem na sebe zvědavý až budu říkat čtyřicetiletému byznysmenovi se dvěma dětmi, že neumí vést pobočku a proto odcházím. Vůbec nevím, co bude, je to ohromný krok do neznáma, nové prostředí, zvyky, lidi atd. Mám úplně takovou tu chuť, bejt milej hezkej kluk, co má dobrej job, hezkou holku a pronajatej bejvák - ale něco uvnitř mi říká, že by mě to nudilo.
Takže tam nebudu úplně šéf, ale zas budu mít čas kalit se ,,stylařama", studovat a ještě si užívat.
Pan F. je úžasný, je to sice nezodpovědný rošťák, ale o to víc je to zajímavé. Bílý drdol je roztomilý, upřímný a správný.
Dnes jsem vážil nejméně za posledních deset měsíců.
Táta mě neuvěřitelně štve, babička opravdi stárne a s tetou už nepojedu na dovču, ikdyž jí mám rád.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Es. | Web | 13. února 2013 v 0:28 | Reagovat

to počasí mi začíná vadit ! :D páni mám radost snad i za tebe :) potěší, když tě někdo hodnotí tak vysoko, myslím, že ta nová práce bude skvělá :) jen si ten život užívej, tak to má být ! :))

2 vencisak | Web | 13. února 2013 v 11:13 | Reagovat

sice nevím, kolik ti je, ale zní to jako pocity, které jsem zažíval před velmi dávnou dobou... ne, že bych se k nim chtěl vrátit, ale je zajímavé si na ně po tvém textu vzpomenout...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama