Jak na Nový rok, tak ...

2. ledna 2013 v 1:28 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Tak Nový rok jsem začal stylově - v posteli mezi Dádou a Vinem Dieselem. Ztratil jsem spoustu věcí, prošel půlku Prahy a pil se spoustou lidí, až sem nakonec skončil v tom velkém, novém bytě v drahé ulici uprostřed Prahy, v bílé obrovské posteli s nima.

Nový rok jsem bral jako přílěžitost začít se vším lépe a od začátku. Takže žádné emoce, které ve mě Nový rok vyvolal jsem nefiltroval na Fb. Nějak jsem zapoměl, co měli být ty pilíře, které mě mají učinit lepším. Stejně je důležitý ten pocit. Že teď už je to jiné, je to lepší a klidnější, a opravdu to tak je. Za poslední půlrok jsem se trochu změnil. Přestal jsem nosit úzké kalhoty, nevím proč, přestal jsem sledovat všechny své seriály, nejspíš nedostatkem času, můj vztah k práci je také jiný. Jsem sice zvyklý trávit silvestra na chatě, venku v řpírodě, kde mi bílý sníh vtlouká do hlavy že je něco jinak. Tentokrát mi stačilo deset minut čučet jak Dáda s Vinem D. mizejí v dáli, napříč světlým Novým rokem. Silvestra jsem užil. Pan Milouš z jiné pobočky není sice dobrý hostitel, za to je dobrý v kouření trávy. Elle byla opět ta milá a úsměvavá. Alcohol přibýval a já pustil jednu z nově stáhlých písniček, která večer pěkně roztočila - a to do slova. Pády, hody flaškou do silnice, cola v botách, rozbité dveře, zničený závěs v koupelně, brambůrky až na stropě, krev, bahno, pohledy, překvlékání a taky mé válení se po zemi jak děvka, Vin mě fotil, jakoby Madonna natáčela další klip.
Posledních pár dní jsem byl v práci kolem šesti přes čas. Musím přiznat, že jsem tak rád, že tam tejden nepáchnu. Za to smutním po nich.


Bylo kolem čtvrtý. Když mezi nimi bylo tak málo místa. Měl černé trenky a bílé triko - dokonalá kombinace. Ležel na zádech a jeho pravá ruka byla nademnou. Tak jsem si z ní udělal polštář, stejně jako z jeho břicha. Občasné kopnutí nebo šťouch sem bral, Chrápání mi vadilo a tak jsem na něj vytrvale mluvil. Využíval sem, že nevnímá. On vnímal a poslechl mě. Zíral sem na něj asi hodinu. Jeho černobílý obličej, s polootevřenou pusou a hlasitým dýcháním bych mohl z fleku namalovat. Vypadal jako méďa-béďa. Já ho nemiluju nebo tak něco. Je to jen kamarád. nepřitahuje mě. Nechci mít jen pro sebe. Ale prostě se s ním cejtim úžasně a v noci na něj prostě zírám. Jakoby za těch šest hodin spánku ke mě přirostl. Mé sentimentální řeči jsou vždy přerušeny připomínám si toho, jak snadno se ztrácím v jeho nočním životě a kamrádech. Jak chce dostat mé, opakuji, mé kamarádky, na které pochopitelně žárlím. Je ale stejně úžasný a já s tím nechci nic dělat.Jsem zvědavý jak dlouho mi to zůstane v hlavě. Jak dám zkoušky a hlavně, jak najedu na režim 2013.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Creencia | Web | 2. ledna 2013 v 10:50 | Reagovat

Koukám, že to musel být velmi zajímavý Silvestr a Nový rok :D Hlavně, že sis to užil :)
Přeju úspěšný nový rok! ;)

2 Wicky | Web | 3. ledna 2013 v 1:54 | Reagovat

Nový rok je dobrá příležitost začít jinak.
Nebo je to taky jenom snůška keců, pro ty co se bojej začít i třeba 16. 8. nebo 29. 10.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama