Prázdniny

3. srpna 2012 v 11:37 | pan Nedostižný

Mladá chtrá holka, co chce na práva

Mám pocit, jako bych za poslední dny zažil více než za poslední měsíce. Byl jsem ráno v práci, potom jsem se konečně viděl s A. která mi zvedla náladu což jsem očekával, ale taky mi ukázala, že člověk nemusí mít majetek, jistou práci, kupu přátel a skvělou rodinu, stačí být v pohodě a to ona je. Je to krásná chytrá mladá holka, kterou jsem vždy obdivoval. Když mi řekla, že se svou nejlepší kamarádkou vídá jen zřídka, její přítel, který je velký snob, je její největší jistota, taky se nedostala na VŠ a šílené povahy v její rodině mě donutili si říct, že já jsem ten, co se má.

Nový kamarád, vypadá jak Vin Diesel

Po rozloučení jsem šel na domluvené pivko. Měl tam být Týn, on Diesel a Elle. Elle nepřišla, za to tam přišli všichni po práci. Mě to bylo jedno. Poznal jsem ho, jeho zájmy koníčky a tak. Je neuvěřitelné, že kluk s podobnými cíli, spoustou peněz a několik let starší tam s námi seděl. Chvilku mi přišlo, jako by ten večer byl jen o tom jak ho zajmout, aby neodešel. Neodešel od nás, z práce. Chci mít jeho blízko sebe. Nejen že je to magnet na holky, zábavu, ale má obrovské zkušenosti a pro mě tolik potřebný nadhled. Chci s ním zase někam jít, jednou týdně sportovat a bydlet.

Má (ne)naplánovaná dovolená

Noční procházky Prahou jsou ohrané téma, na které bych mohl psát romány. Přijít domů a spát tři hodiny, jet potom na chatu a do toho si volat s Ká. se kterou jedu na Djerbu. zavolala, že jí Anet nechala na holičkách a já mám být zachránce s kterým tam i tak pojede. Jelikož jsem se s Christiánem nedohod na Barceloně, není hotel a čas to zařizovat, takže mi luxusní hotel ala Sex ve městě 2 s Ká. celkem vyhovuje. S Ká. jsme se poslední dobou neviděli, je příliš nad věcí, nezávislá a kdyby ten zájezd nezařídila její mamka, ikam nejedem, ale rozumíme si a těch sedm dní bude obrovská sranda!Červenec byl nerozhodný měsíc, plný nejistoty a váhání. Na prodej chaty nebudu spěchat, pozvolna ji budu dávat dohromady a možná jí prodám, možná tam budu slavit. Se školou je to více než jasné, ale budu tam denně, víc než v práci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Infinity | Web | 3. srpna 2012 v 13:52 | Reagovat

Tak snad srpen bude pro tebe méně nerozhodný měsíc a pořádně si ho užiješ! :)

A ten komentář od tebe je výstižný, musím se podle něj řídit. :) A ublížil mi tak, že se se mnou před rokem rozešel..

2 Es. | Web | 5. srpna 2012 v 0:59 | Reagovat

to je skvělé, že Ti A. opět zvedla náladu a podle tvého popisu to bude skvělá kamarádka :)) užij si dovolenou, aspoň na chvilku změníš klima, žádné starosti, jen plno zábavy ;)) chata není nikdy k zahození, nikdy nevíš, kdy se může hodit :)

3 Creencia | Web | 5. srpna 2012 v 10:57 | Reagovat

Já mám taky jendnu takovou skvělou kamarádku A. :) Shodou náhod také figuruje v mém posledním článku :D
Jinak Djerba bude určitě super, užij si to!
Asi mi do toho nic není a jsem až moc zvědavá,ale můžu se zeptat, na jakou školu jdeš? (Ale nemusíš odpovídat, pokud nebudeš chtít- chápu to ;) )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama