Srpen 2012

Platonické emoce

27. srpna 2012 v 19:58 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Jak to ty mé děvky dělají? nemají žádné emoce. Elle se opět stává mým idolem. Absolutně ignoruje megasamce Vina Diesela, kterého chtěla, ale jeden jeho vlas byl jinak než chtěla a proto si jde dál za svými cíli, ve kterých není lidský faktor. A on? Nemluvý, je sebevědomý, šíleně nad věcí a ještě se vytahuje.

Neuvěřitelné, z lásky je během lusknutí nenávist.

Už se mi to stalo třikrát. Jsem dvacetiletý student VŠ a ,,platonická láska" je bohužel to, co ani po tom všem nezdolám. Je tak vždy. Z nadějného přátelství se stane katastrofa. Abych si svou lásku alepoň trochu dopřál, hraju přátelství. Jenže mi to nestačí a tak naléhám. druhá strana nikdy nechápe a protože to nevydržim nakonec dám jasně najevo, jak se co má. Nebo to kolikrát dá druha strana najevo, jako že ne. Potom jsem ten enchutný, divný a podřadný. Tento pohled mě užírá a já se bráním, přičemž obyčejně docházím k závěru, že jsem sám a že mi moji přátelé ani omylem nestačí - asi jen kvůli tomu, že snad od nich očekávám lásku....
Jsem vážně závislý na lidech. Nedokážu být chladný a nelidský.

Měl bych brát své emoce ze srandou. Stejně jako platonickou lásku. Dokážu si představit, že to beru jen jako zpříjemnění, jenže je to jen představa. . .

Září za dveřmi

24. srpna 2012 v 9:46 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Je to všechno naprosto jiné a za to jsem rád.

Když jdu spát, neposlouchám mp-trojku. Jsem málo počítači, nestíhám jezdit na chatu. Nefotím. Místo toho chodím s Kubou ven, jsem nonstop v práci a vídám se se starými známými.
Jsem celkem spokojený, mám teď konečně klid.
Září je za dveřmi a cítím, jak přichází. Nová škola, nový systém. I v práci to bude jinačí, zajímavější a lepší doufám.

Takový ten pocit, že se to zase sune dopředu. Zatím jsem posbíral pár přátel, zkušenosti, diplomy a kurzy. S tím vším jdu dál, celkem se těším.

Pořád se mnou

23. srpna 2012 v 10:58 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Himaláje mohou být sebevětší, má naivita se bude ale i tak šířit přes ně, po celém světě...

Diesel je flegmatik a blíženec, prý se mu líbí Elle, obletěl půlku zeměkoule, je starší, chytřejší, dospělejší a vzdělanější... přes to jsem s ním začal chodit často ven, abych ho lépe poznal. Jeho historky z dětství, názory na svět nebo vztahy v rodině mi naskytly zajímavý pohled na najhezčího kluka z práce.
I tak nechápu, proč se baví s tou uklízečkou, kterou stejně vyhodíme, nebo to, proč včera skoro bez rozloučení, odešel.
Už mi začíná vadit, že nepřichází zpětná vazba. Ikdyž mi přijde, že to chce i on, je to takové malé, nenápadné až si kolikrát říkám, že snad ani není. Jenže, na druhou stranu mi neni deset a mám hlavu zvednutou, neberu to nějak vážně, ikdyž to s mou povahou jde těžko. Celý včerejšek sem smál, usmíval, měl jsem husí kůži, mrazilo mě, a motýlci v břiše bylo první co mě napadalo. Něco bylo možná kvůli krásným zákaznicím, ale něco bylo i kvůli němu a proto je škoda se urážet. Urážel jsem na Tomáše v roce 2007, na Joshe v roce 2009 minulý rok na Patriku a před nedávnem na Christiána. Nechci k tomu připočíst i jeho. Přes to je současný stav por mě obtížný, dokonce se mi zdají sny..

Včerejší večer nebyl jen ve jménu Vina Diesela, byl tam i Krajčolák a Jerry. Krajčolák je můj pracovní idol, celý večer s ní byla neuvěřitelná sranda (jako vždy) a velmi mě potěšilo, že vždycky chtěla dělat to, co dělám já. Jerry byl velmi kamarádský, zatáhl mě k němu domů, nadával na ženský, opil mě, hrál hru na PC a pak mě ve tři v noci doprovodil na tramvaj. Takhle na mol jsem dlouho, dlouho nebyl, dojel jsem totiž na konečnou....

Babí léto

18. srpna 2012 v 16:44 | pan Nedostižný
Babí léto, ano, přesně to je to co krásně vystihuje aktuální atmosféru toho všeho. Ke každým prázdninám patří dovolená. Ikdyž moji rodiče na dovolenou k moři nejezdí, mě se nějakým způsobem podařilo se tam každý rok dostat. Ať už s tetou, se školou, nebo jako letos s Ká. či minule s Kačí. V Africe jsem byl poprvé a byl jsem uchvácen francouzštinou a muslimskou komunitou, jinými zvyky, ale taky tím, jak jsou Češi mězi těmi Francouzi strašně vidět.

Čím jsem starší, tak tím vnímám odjezdy, dovolené, výlety a všechny cesty mimo domuv jinak. Už to není stejskání po domově, nebo porovnávání kultur. Ani to není únik od reality, nebo vnímání časových posunů. Všechno to jakoby zevšednilo a já ztrácím schopnost nechat se ohromit, možná. Já netoužil zrovna po dobrodružství nebo po věčných kalbách, chtěl jsem si odpočinout a to se mi naštěstí povedlo. Cítím se tak nějak uzdravený a nejen fyzicky.

Přílet domů byl prázdný. Rodiče se chovali přesně tak jak jsem očekával. Jakoby se tu zastavil čas. Všechno při starém ve mě vyvolává pocit jistoty. V práci jsem připadal jak na návštěvě Ikdyž se snažím tomu shonu a stresu sebevíc odolávat, moc to nejde. A ikdyž se nerozčiluju a ovládám se, pořád ve mě vře ten adrenalin. Spousta lidí adrenalin má rádo, jenže také chodí ve třiceti do důchodu...

Čekají mě teď zkoušky, skvélě, každej se chce učit o prázkách. Pak jsem myslel, že budu jezdit a něco udělám na chatě, když mě ty hvězdičky v hotelu tolik rozmazlily ( :D ) . Prostě jsem tak trochu zlenivěl..

Všechno je bílé, fouká svěží vítr a je babí léto. Mám takové dejavu, to počásí mě doslova odnáší na chatu.
Je 30 °C a já mrznu, s hlavou ještě na pláži, opálený a odpočatý.

Srpnové události

8. srpna 2012 v 17:47 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Témata, která v textu zmíním y si možná zasloužila samostatné články. Byly by to titulky jako: ,,Jak omámit boháče", ,,Další milostný trojúhelník" , ,,Točíme sex ve městě 2" nebo ,,Jak prádzniny zabily schopnost učit se".

Druhá půlka prázdnin se rozjela a má dost rychlé tempo. Ve víru událostí, které hýbou mými názory jen tak vrávorám s náladami jako na houpačce. Nejdříve mě zaskočila celá eféra s autem. Tajemství o kterém ví jen Elle, bylo na dobro skryto a já pak ve svém autě ukazál, že i po půl roce, co jsem se autům vyhýbal, jsem schopný slušně řídit.

Další překvapení, které otřáslo všemi kalhotkami u nás v práci je již ve starších článcích zmiňovaný Vin Diesel. Měl jsem s ním na pivo, jenže než jsem na to pivo šel, vypíchnul jsem na chatě oko, díky sekačce, kterou jsem den před tím koupil s tátou. Takže jsem byl na chatě, zranil se a druhý den si ruším práci a tedy i plánované pivo s ním. Se slzavým okem se brozdám domů. Kupuji si všelijaké borové vody a v tom mi volá majitel, že mám pracovat na jiné pobočce. Absolutně jsem to nečekal, překvapený jako nikdy. Nebyla to žádná nabídka na vyšší post, ani dobře vyhlížející změna, bylo to jen lusknutí, které mě moc nenadchlo. Takovou novinu jsem musel okamžitě zavolat Elle. Zvedla mi to, v rychlosti sme to probrali a najednou se rozmluvila a vyprávěla o včerejším večeru. najednou zjišťuju, že ona na pivě s Dieslem byla, a že oba spali Mikáda. Pak dodala, že byli na jedné posteli, přičemž já si kousal rty a přemýšlel, že nabídku na jinou pobočku okamžitě vezmu. Jenže Elle pokračovala....
Prý se jí nelíbilo, jak ohned kývl na nabídku spát u někoho, koho nezná. Zarazilo jí, když dal v noci ruku na její pas, kterou okamžitě odhodila s výrazem, který má Šarlota v sexu ve městě, když je znechucena. Pak Elle dokončila vyprávění, jak ráno rychle utekla. Stihl jí říct jen to, že nemohl usnout.
Jsem rád, že si pan vin Dieselu Elle pošpinil pověst. Je neuvěřitelné co se děje. Bylo mi jasné, že se něco bude dít, možná až pojedu na dovču, ale že spolu budou spát ještě když jsem v Praze? Tak to mě nenapadlo.

Chata vyžaduje více času a investic. Naproti tomu mé kreditce dochází už nervy a já si začínám uvědomovat že od září jsem řádný student médií, takže na chatu nebudou ani peníze ani čas. Z prodejem nikdo nespěchá, ikdyž mě bydlení u rodičů štve.

Pár hodin u babičky dokonale proplesko mé naivní já. Jel jsem tam s tím, že bych tam mohl bydlet. Utíkal jsem odtamtud, naštvaný a smradlavý s hrůzou v obličeji.

Můj vztah s matkou je šílený, ničemu nerozumí a snaží se být ten kdo nastavuje pravidla, ale tak zvráceným způsobem, že mi je to z toho zvracení, a to doslova a do písmene.
S tátou je to sice fajn, ale jen proto, že toleruju jak je nevychovaný a hlasitý.

Věci se konečně dali do pohybu, ale příliš pozdě, v čase kdy přijdou přijímačky...

Prázdniny

3. srpna 2012 v 11:37 | pan Nedostižný

Mladá chtrá holka, co chce na práva

Mám pocit, jako bych za poslední dny zažil více než za poslední měsíce. Byl jsem ráno v práci, potom jsem se konečně viděl s A. která mi zvedla náladu což jsem očekával, ale taky mi ukázala, že člověk nemusí mít majetek, jistou práci, kupu přátel a skvělou rodinu, stačí být v pohodě a to ona je. Je to krásná chytrá mladá holka, kterou jsem vždy obdivoval. Když mi řekla, že se svou nejlepší kamarádkou vídá jen zřídka, její přítel, který je velký snob, je její největší jistota, taky se nedostala na VŠ a šílené povahy v její rodině mě donutili si říct, že já jsem ten, co se má.

Nový kamarád, vypadá jak Vin Diesel

Po rozloučení jsem šel na domluvené pivko. Měl tam být Týn, on Diesel a Elle. Elle nepřišla, za to tam přišli všichni po práci. Mě to bylo jedno. Poznal jsem ho, jeho zájmy koníčky a tak. Je neuvěřitelné, že kluk s podobnými cíli, spoustou peněz a několik let starší tam s námi seděl. Chvilku mi přišlo, jako by ten večer byl jen o tom jak ho zajmout, aby neodešel. Neodešel od nás, z práce. Chci mít jeho blízko sebe. Nejen že je to magnet na holky, zábavu, ale má obrovské zkušenosti a pro mě tolik potřebný nadhled. Chci s ním zase někam jít, jednou týdně sportovat a bydlet.

Má (ne)naplánovaná dovolená

Noční procházky Prahou jsou ohrané téma, na které bych mohl psát romány. Přijít domů a spát tři hodiny, jet potom na chatu a do toho si volat s Ká. se kterou jedu na Djerbu. zavolala, že jí Anet nechala na holičkách a já mám být zachránce s kterým tam i tak pojede. Jelikož jsem se s Christiánem nedohod na Barceloně, není hotel a čas to zařizovat, takže mi luxusní hotel ala Sex ve městě 2 s Ká. celkem vyhovuje. S Ká. jsme se poslední dobou neviděli, je příliš nad věcí, nezávislá a kdyby ten zájezd nezařídila její mamka, ikam nejedem, ale rozumíme si a těch sedm dní bude obrovská sranda!Červenec byl nerozhodný měsíc, plný nejistoty a váhání. Na prodej chaty nebudu spěchat, pozvolna ji budu dávat dohromady a možná jí prodám, možná tam budu slavit. Se školou je to více než jasné, ale budu tam denně, víc než v práci.

vzhled o.22

3. srpna 2012 v 11:33 | pan Nedostižný |  vzhledy consummate

  • Amatory Status
  • Barvy: bílá, šedá
  • Styl: čistý, snový, senzitivní, citlivý, vzrušivý
  • Význam:Design pocitů, chtíčů a milostných vztahů mladých lidí