Amerika díl druhý

23. května 2012 v 8:46 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Právě jsem se vrátil z pořádné oslavy dospělosti, jejíž zkoušku mám úspěšně za sebou. Líbí se mi, že jsem opil jako blázen, celý večer jsem pil, jedl a prošel tři podniky, já platil jen 80 Kč za jedno víno !
Nakonec jsme skončili v jednom z nejvíce ,,cool" klubů v Praze, kam jsem vždy chtěl jít, ale nějak mi to nikdy nevyšlo. Byli sme tam s Elle, ok, ale s J. která je naprosto nevhodná, věkem, postavou a hlavně chováním, o to víc jsem rád, když si to tam se mnou na parketě užívala :)
Ranní vracení se, probouzející se Prahou s Elle, bylo sice opilecké, místy romantické a někdy až trapné, když sme mlčeli a já musel myslet, na jak sem se s ní vykous. Vykousnout se s někým v opilosti je normální, ovšem ne u nás dvou, hlavně mezi sebou....

V pokoji mám nehorázný bordel, chci číst a učit se na přijímačky, obnovit bulerixii, vrací se mi spálová angína, plěť je dnes skvělá, ale rty jsou až černé i oči jsou tmavší, že by mi snad alkohol prospíval ? Jdu dnes s Lexie, pak k Babi. Akorát to bude 24 hodin, co jsem vzhůru.

Mám konečně volno žít svůj ,,super" život o kterém sem poslední dva týdny jen snil a teď? Zas si něco vymyslím, co mi kazí plány, já nemám totiž sílu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Es. | Web | 27. května 2012 v 18:32 | Reagovat

tohle si zasloužilo pořádně oslavit a samozřejmě gratuluji :))

v opilosti člověk udělá i to čeho se ve střízlivém stavu bojí.. to s Elle asi tak prostě mělo být

2 | 27. května 2012 v 19:47 | Reagovat

Úspěšně odmaturováno, dva tejdny se člověk těší na to, co bude po tom, a když to konečně je, tak ... nic, prostě prázdno. Je mi na nic. A raduju se, že má někdo stejnej pocit, protože spolužáci mě nepochopili.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama