Sinusoida potřeb

20. dubna 2012 v 18:15 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Vím to. Dlouho jsem sem nepsal. dlouho jsem nemasturboval. Dlouho jsem si nic nekoupil. Dlouho jsem nikde nebyl. Je dáno novým způsobem života ušitým na míru mým požadavkům. jenom se učím.
Do školy jdu už jen třikrát, do práce už jenom dvakrát, na kurz už nechodím a s kamarády se vidím hodně málo. jediný kdo mě ,,má" stále je pochopitelně má přítelkyně.

Jak ironicky vyznívá náš sladěný vztah plný spokojenosti, který by nám mohl kdekdo závidět vedle ohnavností mého vnitřního já, které se projevuje jen v řádcích tohoto blogu.

Začal jsem trochu slevovat a více se těšit ze svých výdobytků. Je to dýl co jsem si existencí vedle Lexie uvědomil jak přehnaně puntičkářský jsem, jak jsem úzkoprsý a lpím na detailech. Nemám smysl pro míru, proto jím nepravidelně, utrácím nepravidelěn, užívám si a celkově přes všechno nahlávání si stereotypů je můj život jakási sinusoida výkyvů, potřeb a nahodilých představ. Když jsem dnes stál v metru a všude kolem mě ty staré, špatně oblečené nevrlé dámy, říkal sem si že na ,,místní" pomry jsem až příliš spokojený se sebou samým, na tož že jsem do designu svého pokoje vložil přes 20.000,- jsem pořád ještě nespokojený, na tož že jsem potkal spoustu bohatých lidí, a vydělávám celkem dost mám pořád chuť na peníze. Jsem zřejmě chamtivý, ale když se podívám na ostatní chamtivost je jen trapná chudinka, a ještě k tomu povrchní.

Jsem na životní křižovatce a pomalu cítím, jak se toho moc nemění, jak už jsou vše jen podělaná klišé, vidím lidi jak vedou prázdné dialogy, vnímám jen jinak jen jako soubor práce rodiny a genů.

Přes bulirektické problémy, chamtivé chutě a velmi zajímavou minulost si pořád věřím, jelikož..... nemusím znít ještě víc namyšleně :D
a nebo jo, protože jsem spolehlivý, skvěle zvládám stres, dokážu šířit pozitivní atmosféru a kamarádi mě vnímají jako známku kvality a jistoty, mám uznání a spoustu diplomů, konečně mám pocit, že se mé úspěchy dají spočítat, jsou nezpochybnitelné, hlavně si věřím protože nejsem: líný, nesamostatný, závislý na druhých, bezmocný, důvěřivý, bez zadních vrátek, opuštěný, bez možností ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karel | Web | 23. dubna 2012 v 20:35 | Reagovat

Zase - jsme na tom stejně. S těma výkyvama, potřebama.. Sinusoida. Hm.

2 Bee Maybe | Web | 25. dubna 2012 v 18:30 | Reagovat

Tyhle "pocity" v tom článku.. co mi to připomíná? Jo, mám to. Sebe. Ale úplně...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama