Na únor a zadní strana

8. února 2012 v 8:54 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Věta z mého oblíbeného filmu, která mi v hlavě zní už týdny, a kterou jsem chtěl dát to titulku již několikrát. Díky této větě se vracím zpátky k mým idolům a snažím se tak chovat podle svých představ. Model starý roky, dřív jsem ho oslavoval, jelikož to bylo něco nového a já žasl nad tím, jaký dokážu být. Teď s plnou hlavou, věčně zamyšlený se mi má pohodovost a jistota ve vystupování velmi rychle vytrácí.

Na únor a zadní strana, tak něco podobného jsem slyšel ve čtvrtek na poradě, na které jsem byl jen zástupcem. Důležitost jednání, konferenční místnost a hlavy institutu, bylo až komické jakou jsem viděl spojitost.

Jsem rád, že je volno, dělám spoustu administrativních věcí, studuju a topím se v knihách. Bulerixie je už na denním pořádku a není den, kdybych alespoň jednou neutíral prkýnko. Venku je minus dvacet, málo sněhu. Musel jsem vytáhnout horskou modrou bundu. Mamka i taťka jsou tento týden doma. Je trochu ponorka, ale ještě že chodím do práce nebo za Lexie. V pátek je velká pracovní párty, jelikož Lexie jede na pryč a druhý den jdu do práce až po obědě, chci si to užít, bojím se ale, že v mrazech někde umrznu.

Často vzpomínám, čtu staré články, jaké to bylo, když jsem sportoval. Páteční bruslení v pro mě novém nákupním centru bylo zajímavé, velké hezké prostředí a večer. Nezapomenu jak sem tam vtrhnul a lidi na mě řvali ať laskavě zavírám ty dveře, cítíl jsem se jak čert co poškádlil dítě, v duchu jsem se hrozně smál.
Musím sledovat spoustu vtipných seriálů a mít hodně setkání s kamarády, protože už e nedokážu povznést.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rebarbora (Brook) | Web | 8. února 2012 v 15:34 | Reagovat

Být povznesený je zajímavý stav. Těžko říct, jestli chtěný nebo přitěžující.

''..žasl nad tím, jaký dokážu být'' To mě zaujalo. Kde jsou hranice přetvářky a nastínění toho, že jen chceme být jinými?

2 Creencia | Web | 8. února 2012 v 16:22 | Reagovat

Bože, prozraď mi, z jakého filmu je ta hláška, nebo neusnu!!!! :D Děkuju ;)
Já jsem taky jeden z těch lidí, co řve, aby se zavírali dveře :D Ten mráz je šílenej, už 2 týdny mi permanetně "teče" z nosu a nemůžu se toho zbavit... a na dlažebních kostkách to po tom sněhovém "cosi" sakra klouže!
:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama