Elle je můj idol

17. února 2012 v 20:28 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Dojímá mě to. Už jen vzpomínám. Asi deset minut jsem si dokola prohlížel fotky, mé kamarádky Elle. Její příběh, to jak vstoupila do mého života, jak se v práci vypracovala je fascinující a obdivuhodné. Několikrát změnila účes a na fotkách na fb byste jí opravud ani trochu nepoznali! Je tak proměnlivá, obdivuji to.
Telefonoval jsem s Lexie, je jasné, že je pod tlakem V. která mě velmi štve a pomlouvá K., až mě někam pozve.. ,,hm...smůla..".
Poslední dobou o elle dost přemýšlím, ale normálně, střízlivě, přemýšlím nad tím jaká je, líbí se mi to. Už to není kamarádka, stala se mým idolem. Paradoxem bylo, když mi ona se svou pověstí anorektičky řekla, že mám nohy jak párátka, jak ironické. V některých věcech bych chtěl být jako ona. Má velmi zajímavou pověst. Špatnou, ovšem svým chováním to vyznívá zmateně. Na tomto základě jsem se rozhodl, že za březen odpracuju 9 tisíc. Seznámím ji s Lexie, chci aby byli kámošky, ale nepůjde to, Lucka jí nutit nebude a Lexie sama nic neudělá. Každé ráno si budu dělat aktualitu, budu svtávat o deset minut dřív. Nebudu řešit spánek a nebudu nic jíst, jako dnes, jeden jediný knakebrot a nejsem ani trochu unaven, jásavý paradox.

Už vystupují kyčle, kdykoli něco s ním cítím zvracení, které je už čím dál rychlejší. Masturbace se urchluje. Vyrážka na ruce je pryč, pleť není úplně bezchybná. Hrozně rychle mi rostou nechty a zdají se mi sny o práci. Stáhnul jsem si džungli rtěnek, potřebuju seriály, ikdyž inspirací nejsou od té doby co je můj život oproti seriálům mnohem zajímavější.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 NE DOKONALÁ | Web | 18. února 2012 v 19:53 | Reagovat

zvláštní postup přemýšlení...vlastně ani nevím,proč nejíš? Má to nějaké opodstatnělé důvody?

2 tess | Web | 19. února 2012 v 20:02 | Reagovat

taky mám pár lidí ve svým okolí, kteří jsou pro mě inspirací. Když jsem nedávno přemýšlela, čeho bych do dnes litovala nejvíc, bylo by to to, že jsem jim to nikdy neřekla...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama