Prosinec 2011

Podrážděn homo&hetero

30. prosince 2011 v 9:37 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Měl jsem začít psát o tom jak vypadá krásný den. Včera ráno jsem ztihnul spoustu věcí do školy, pak super homo film poté super hetero sex. Heh. Podívejte se na příběh bisexuála co chce zneužít svůj trvalý heterovztah ve prospěch svých zvrhlých, tak alternativních až zženštilých snů.

Už ani do tý práce chodit nemůžu. Od prázdnin je to poprvé co tám nebudu celé dva týdny, taková úleva.
Středeční probdělá noc, dvě kila dole. Šílená atmosféra, bulrektické záchvaty a průjem. Očista.
Včera večer sem měl velmi dobvrou náladu a to kvůli filmu který sm si vyhlídl v prváku! Mám vůbec připomínat že mi ho koupil člověk, se kterým sem chrápal a pak se bál půlroku že to řekne Jí, té obdivované jižance co mi mohla zničit život. Pořád se mi líbí film z prváku, něco je špatně.

Jsem nasraný na svý břicho, na mámu co neumí prát, na to, že je tam pozvala, kriste!

Už ani nemůžu psát jako dřív. Jsem zdegenerovanej přípravou na vejšku. Vztah sní mi rozproudil testosteron tak, že mi přijde že mám třikrát větší koule a ousy mi rostou jak po dešti. Přitom mi pořád chybí parta kluků ala Šimon, nebo Albert. Tak strašně rád bych dělal hrozně modní a hrozně výdělečnou činnost. Bydlet a spát s režisérem. Mít novou simku a facebook. Bejvalka definitivně zmizela, konečně. Mamka přijala Lexie, hurá.

Připadám si jak ufňukanej harant, co nedostal iPod. Přitom to dneska bude fajn. Administrativa v práci, kavárenský život.
Vzpomínám jak sem včera použil kondom. Lítal sem tam po bytě jak děcko. Nesměju se, brečím.

Jsem vážně tak povrchní....pořád chci krásné lidi a krásné věci. Těšim se na rekonstrukci.

Chci bydle sám v bílém novém bytě, s někým, kdo na mě bude čekat v posteli, nebude mluvit a bude mi rozumět. A taky chci fajn práci, bez špíny, beďarů a chudáků.

Ten film a ta hláška: ,,...pro nás v časopise je velmi důležitý soulad s dokonalostí" heh..proč to nemůžu říct já?

Ach

24. prosince 2011 v 14:28 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Ještě teď se chvěju při pomyšlení na ten večer. Nejdelší předehra v životě. Včerejšek byl jako každý den po sexu. Rozvláčněný, uvolněný. Husí kůže a doznívající nadrženost, unavené údy. Sex ve vztahu hodně změní. Snažím se si odpočinout, ale mám před sebou haldu učení.

Starostlivost

22. prosince 2011 v 15:49 | pan Nedostižný
Už pozítří jsou tu, Vánoce. Říkal jsem si jak tento bude ve znamení maturitní přípravy.Ha! Jediný co jsem do školy udělal bylo vypůjčení sešitů zameškaných předmětů. A to jsem to musel nafotit, protože jsem to nestíhal opisovat..bleuh (bleuh-poznámka z dávných blogů, jaká dojemná vzpomínka )
Už od minulé středy mám volnější program a ne kvuli jeho smrti a ani kvůli Vánocům. Byl jsem nemocný a potom jsem byl pořád v práci, nebo ve škole na projekťáku. Nestihl jsem si udělat Vánoční úklid. Ještě dnes jsem narychlo kupoval dárky, přesto pořád nemám nic pro babi. Nestíhám, musím říct že cítím uvolnění, jelikož nesjou testy, nejsou stresy, ale i tak zas nestíhám.
V práci jsem opět povýšil, měl jsem komplexy že nováčci toho umění snad víc než já, jenže mám velmi dobrého nadřízeného, který mě naučil další skvělé věci, baví mě to. Jinak jsem odhodlán jít za vedoucím a říct mu o nekalostech, které se ve firmě dějí, asi mu neřeknu přímo že ta píča se kterou chrápe pomlouvá a lže, řeknu jinak-úhledněji, aby ho to neranilo a tak to nepoškodilo mě.

Doma je to celkem fajn. Táta mě delší dobu nenaštval, pondělní nákupy byly příjemné. Mamka si už snad zvykla na Lexie a to že u ní dnes spím bere celkem s klidem. Babičce chutnala ,,Mafína" jak tomu říká. Měl bych zavolat Tetě. S Elle se uvidím zítra. Taky mě bude stříhat má osobní kadeřnice.

Ve škole to bylo divné. Učitelka si myslí že sem s K. . Vtipné. Pan K byl velmi vtipný a K. je zněj bláhová. Bláhová je i myšlenka že by ji on chtěl. Dostal sem knížku od Haliny, vrhnou se na mě vtipné laviny.
Dnes budu mít první sex. Kačka jakoby nechtěla mluvit o lidech kolem obecně. Neuvědomuje si svou situaci, jak já bych na jejím místě zářil ! Škoda že je líná. Dnes se mi za kamarády moc nechce, říct jim že na ně seru, ať si slavěj novej rok sami, heh, uvidíme, snad mi pomůže armáda ,,naočkovaných" .

V botech z Londýna,s šedivou taškou z mého obchodu, úžasnou šálou v bundě jako od G. se cítím velmi dobře. Vyfoťte mě!
Chtěl sem to řešit s K.,ale radši to napíšu sem:
Je to pořád stejné, pořád hledám své lidi, pořád váhám a začínám si připadat jako chodící moralizér . Pořád nemám skupinu zajímavých kamarádů, nemám oblíébený podnik v centru a bylo fajn mít kámoše na balení holek, ikdyž mi to přijde vlastně úplně nechutné. Chtěl bych aby tam byl dneska Martin, Patrik a Ondra, jnže to nejde, nejen že každý bydlí jinde, jeden miluje auta, druhý je gay a třetí je DJ, ale jsou to zase jen mé sny a představy, které mé vzdalují od spokojenosti.
Stále častěji se vracím k jednomu. Dokonalá práce s bílými zdmi, kde chodí holky v sáčku,drdolu na podpadkách, kde mám ultrabook ve své pracovně, parkovací místo v garáži a svůj pronajímaný byt s chrtem a rybičkama o třech místnostech. Kde je koupelna větší než kuchyň.
Čeká mě nejdrsnější rok. Vydrží Lexie? Dostanu se tam? Zůstanu v práci? Napíšou z agentury? Co když se na maturiťáku objeví L? Co se stane, až přijede Chris. ? Nabourám?

Bulirexie

14. prosince 2011 v 9:12 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Svalový třes. Návaly únavy a chutí. Zvýšená citlivost. Diktovaný klid. Prázdnota, to vše po třech dnech, třech jablcích a třech kafích. Dvě kila a bulerktická rána. Dnes jsem se už málem neprobudil. Včera to bylo nečekaně normální, ale dnes ne. Šel jsem k budíku, vypnul ho. Najednou sem byl na zemi, zvedal se a zase padl. Včera jsem měnil kartu v mobilu, pět minut. Prostě sem se nemohl trefit. Oslabená imunita, bolí mě v krku a nemůžu mluvit.

Obávaný stres z písemek byl zbytečný, ani jednu jsme nepsali. Známky z předmětu pana Cholerika mě velmi potěšila. Stejně tak jako dvě známky od slečny Kamarádské. Na lexie se střídavě těším, tenký trojúhelník já-mamka-lexie by se mohl dnes upevnit. V práci mi to jde, byl sem pochválen a majitel chce ode mě pomoct, zdál se mi sen, že mě chce na jinou pobočku, po probuzení sem si chvilku myslel, že je to skutečně tak. Mělo by přijít uvolnění, ikdyž s bulirexií těžko.

polomrtvý nedostižný se loučí, spokojen v temnu

Dnes se stalo všechno

7. prosince 2011 v 0:41 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Nebudu nic idealizovat, nebudu řešit svou orientaci, prostě dnešní den stojí za vyspání

V noci na dnešek jsem se několikrát zbudl, spal jsem totiž s mp-trojkou. Výsledkem byl sen o práci, chatě s našim psem a taky jeden mokrý sen se S. z práce. Ráno jsem se probudil neskutečně nadržený, v hlavě jsem měl až živý sen, živý sex se S. s kterým se teď vídám častěji. Fleky kolem rozkroku potvrzovaly noční snění. Udělal jsem si dobrou zdravou snídani, kafe a přečetl si a zformoval pár aktualit na zpravodajských serverech, něco, k čemu se málokteré ráno dokopu.
Cestou do školy jsem jel s panem L. nechutným, který byl opět nechutně milý a společenský, ach bože, ty jeho vousy, chci je! Hned po příchodu do školy, tentokrát jsem nepřišel pozdě mě zástupkyně seřvala, jak malýho předevšemi! Ranní seminář s T. byl fajn, jako vždy. Anglina s Týnou byla vtipná. Další hoďku sem seděl s L.. Odpoledku jsem trávil s K., po dlouhé době jsme si zase povídali jako opravdoví přátelé, chybělo mi to. V knihovně mě nasrala slečna DD (nepřirozeně dokonalá). Telefonát od V. mě velmi mile potěšil, krom obyvklého půlhodinového rozhovoru, to bylo i vyznání přátelství, další věc, která mě k práci váže. Další seminář s A. byl taky fajn a taky jako vždycky, její historky nejsou ani tak zábavné, či mě vzdálené, jsou opravdové a upřímné a to je lepší! Smsku od ,,vztahu" jsem vnímal jako potvrzení spol. statusu, razítko. Dpoledne bylo zajímavé, chaotický provoz v mých rukou zvolněl, jenže já měl celou dobu husí kůži, hlavně ve chvíli kdy byl S. blízko a říkal, že je nadržený! Bože! To se může stát jen mě,... kolikrát sem musel odejít a zašít se někde u skladů nebo na záchodech, byl jsem nérvózní a měl myšlenky na sex s ním...Poté byla chvilka, kdy sme se všichni smáli, já je bavil oplzlými narážkami a nevědomky bavil i zákazníky..což bavilo zas mě. Z ničeho nic začal zvonit firemní telefon, bál jsem se, jenže ryze rodinné oslovení a trapný dotaz na venčení okamžitě prozradil mého otce, další komická věc, která mi vykouzlila úsměv na tváři. Všichni se báli, že volá inspekce, majitel nebo kdokoliv, ale mého starostlivého otce nikdo nečekal, já už vůbec ne. V jednu chvíli si ve srandovním afektu S. rozepínal poklopec blízko mě, opět jsem utekl do kumbálů. Vydělali sme si stovku, jel ssem domů, volal mámě a ujel mi vlak. Doma jsme se smáli telefonátu i tomu jak táta nazývá polotovary, které jsem přivezl z práce. Ve vaně jsem si uvědomil, jak byl dnešní den fajn.

Telefonát s chytrým a dospělým mi dodal pocit důležitosti. Smska od Lexie mě uklidnila. Sen dodal dnešku vášnivý náboj. Kamarádství s S. jsem bral jako exotické vzrušení. Při hovoru s T. se vždy cítím jako v centru dění, při hovoru s L. nechutným jako pravý chlap, při hovoru s A. jako úspěšný a chytrý, při hovoru s K. jako součást někoho druhého. Rodinný telefonát byl jak scénka z komedie. Zrzavý fotograf a DD dodali svými intrikami adrenalin a nepříjemnost. Vydělaná stovka pocit úspěchu. Dneska se stalo všechno.

Vztahy řešící

4. prosince 2011 v 17:10 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Ten večer nebyl až tak zajímavý. Slečna Nanynka se chovala jakože hrozně v pohodě. E. zas dělal scény a P. s D. jsou nový kámoši :) Elle hodně překvapila, tak roztomile si to užívala, hrozně se mi líbala jak je nezávislá, paradoxně právě její nezávislot ovlivnila všechny kolem, zajímavé.

S mamkou se nebavim, boty mi tak asi nekoupí a peníze za X věcí taky nedostanu. Nevím, všichni kolem říkají, že to mám jednoduše ignorovat, jenže rodina a vztah s mámou jsem vždy bral jako samozřejmost, jako jistotu. Dnešní teplé foukání podzimu, přesto že je už prosinec, dalo dnešnímu ránu úplně jiný ráz. Sentimentalitu narušil Sg. když pod koněm plácnul do zad a řekl ahoj. Bylo to příjemné, stejně jako včerejší složitá rozprava s panem Vedoucím, před zraky všech ostatních, ukázalo se, že si mě všímají. Vlastně je to fajn. S Lexie to bylo v pátek super, strašně sme se nasmáli :)

Unavený, dospělostí znechucený, vztahy řešící pan Nedostižný se loučí