Sebepřesvědčení

5. listopadu 2011 v 9:00 | pan Nedostižný
26 hodin vzhůru. Posledních deset nadržených hodin, jak ze surrealistického filmu. S. ukázal úplně novou tvář, že by stejně jako Kl. i S. byl ten nenáviděný, koho si nakonec zamiluju? Je pravý opak mě, to je ono! V práci to bylo velmi zajímavé, zjistil jsem že velmi rád komunikuju s lidmi, razítko na mou volbu povolání.

Když sme seděli u kulatého stolu, na zlehka osvětlené červené pohovce, jedli sme drahé jídlo, smáli se a mlaskali, pomlouvali a zoufali, byla jedna hodina v noci a u stolu pět naprosto odlišných lidí, jinak vzdělaných, jinak starých, jinak vypadajících, různého původu.

Kouříš?Jo , ty se necháváš kouřit. Víš jak je to napsaný v koránu?Nejlepší je to po ránu!

Celý minulý týden mě tížilo chování a postoj mé mamky k Lexie. Hodiny a hodiny sme to řešily, seděli v obýváku do půlnoci aby sme se něčemu dobrali, až nakonec nám doma vyklidila pole, uvařila včeři a byla milá. V tu chvíli jsem mamku miloval a obdivoval. Bohužel jsem si v tu chvíli uvědomil jak je Lexie nekomunikativní, nespolečesnká a nedospělá. Seděla tam jak ňouma, na nic nereagující a tvářící se příšerně. V tu chvíli jsem byl s rodiči proti ní. Nebudu to s ní přehánět jen kvůli děsivé obavě že už si nikoho nenajdu, člověk to má přece cítit a když to já necítím, nebojim se to dát najevo.
Možná sem dospěl do té fáze, kdy už můžu být plně hrdý na všechno, i na samotu. Rodiče se jeví jako celoživotní partneři. Oproti kamrádkám jsou kamarádi vtipné rozveselení plné dvojsmyslů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Myshut | Web | 6. listopadu 2011 v 11:31 | Reagovat

nemám ráda,když mi naši kecaj do přátel.ale to se stává hodně málo.dříve jsem se stýkala s takovými lidmi,kteří měli na mě špatný vliv..jo to chápu,ale když mi říkají s kým  se mám dnes stýkat nebo ne,to mě už štve.jsme už o něco starší,máme vlastní hlavu a dokážem už posoudit,co je pro nás dobré:)

2 Andie | Web | 6. listopadu 2011 v 14:58 | Reagovat

Ten závěr se mi líbí :) Vlastně je to zvláštní, jak člověku přibývá na věku, tak si všímá, že rodiče jsou vlastně strašně moc důležití. I přes to, že některé mamčiny zvyky a postoje jsem neměla dřív moc ráda, sama jsem je teď přebrala i s kritickými názory a myslím, že je to tak nejlepší. Jsou věci, které hold člověk pochopí až v určitý čas...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama