Rozum ve vztazích

7. října 2011 v 23:19 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Upřímně mi dost chybí ty prokecané hodiny u Latté s Elle. Tmavě zelená barva, kožené sedačky, bohatí a krásní lidé, pohodová atmosféra a posloudhání jí, jak si stěžuje na školu a na lidi z práce, a já při tom všem myslel na to, jak budeme spolu. Vzpoměl jsem si na Elle a její osobní styl ve chvíli, když jsem si položil otázku, jestli jsem ve vztahu s Lexie spokojený.

Elle je sice příliš nevázaná, flegmatická a svým způsobem ovlivnitelná a dost neprůbojná, ale přesto měla styl, veděla co má ráda a co jí vadí, měla názor a postoj, to mi u Lexie chybí. Stále jsem troch zaskočen, že mám najednou přirozený a nenucený vztah, který přišel v tu nejvhodnější dobu. Dnes sem měl pocit, že to málo oc chce ode mě bezesporu dostává a že zde asi budu já, kdo vztah vede. Přišel sem si jako Klár s O. Pořád mam pocit, že nepoznal lexiin charakter, její temperament, otázkou je jestli nějaký má. Je neuvěřitelně skormná a nevyhraněná, až mě to trochu děsí. Nic jí nevadí a sama sobě nevří.

Najednou mám zas sílu. Čím víc jsem s ní, tím víc chci být i s kamarády. Protože tak to má být, vždy jsem chtěl mít určitý kamarádský mix, který by mi zajišťoval optimální společenské vazby, podle mých potřeb. Jenže Li. sem tak dlouho neviděl, že než b´mu vysvětlím aktuální stav, zapomenu na to, co jsem chtěl probrat. K. je příliš povrchní a sobecká na to, aby se do mě dokázala vcítit a poradit mi. Na Elle jsem stále naštvaný a nechci se jí svěřovat, ikdyž by to bylo asi nejvhodnější a Karol, k ní asi nechci být tak otevřený.

Jakobych se ohlédl na ten kruh kámošů co kolem mám a chtěl se jich chytit, ale než se rozmyslím, koho se chytím, spadnu.
Mám nabytý program a jsem spokojený, jakobych vyskočil vysoko do vzduchu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Myshut | Web | 9. října 2011 v 12:22 | Reagovat

jáse cítím ted hodně sama.
kamarádce,ktré jsem dávala vzdy najedvo,že mi na ní záleží(utěšovala jsem jí,když byla smutná.navstevovala jsem jí v nemocnici,když měla zápal plic).spolužák mě surově shodil,aniž by mě nejaký duvod.nastestí za mnou byl spoluzak,který mi vzdy pomuze v nesnazich,a chytil me.kamaradka si stoji za tim ze to neudela(ona je z neho celá vedle).hmm kamaradka za vsechny prachy.
s temi se kterými se vídat chci,tak bud nemam cas já nebo oni :///

2 Creencia | Web | 9. října 2011 v 17:47 | Reagovat

... a proto je tu ještě blog, kde se můžeš vypsat. Není to sice takové jako probírání věci z očí do očí, ale zase lepší než nic :)
Poznávej Lexie víc a víc, třeba objevíš vlastnosti, které tě naprosto "dostanou do kolen" :)

3 blondyn-pindulin | Web | 10. října 2011 v 15:08 | Reagovat

Zajímavý článek a souhlasím s komentářem od Creencie :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama