Znechucen

24. září 2011 v 11:29 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Bylo jasný že dneska na tu událost K. nepude, když byla včera, je tak lenivá. S T. tam jít nechci, celý den bych s ní nevydržel, ikdyž jí mám fakt rád, na tohle nejsem zvyklý. Napsala Elle, milá zlatá jde chlastat k L. Doufám, že jsou kamarádi, jinak bych zešílel závistí. Ona neustále zkouší mou vytrvalost, smutné je že mi na ní už ani nezáleží, hlavně že o ní mluvím celé večery.

Uchlácholil sem své potřeby někam jít a včera to byl pátek jak vystřižený. Elle mě štve, mám chuť se s ní přestat úplně bavit, ha vždyt to tak je a bohužel bez mé vůle. K mě zklamala, ale čekal jsem to. Lukáš i Matěj, těm prostě v těhle chvílích nevolám, není to ten přátelství. Jsem naštavaný, spíš zklamaný, znechucen. Mám pocit, že krom K., která teď sedí doma blije a čeká na přítele není nikdo kdo mi mě podržel, jedině Kristián, který žije 4000 kilometrů daleko a když, tak chce jen sex. Patrik zmizel,btw. Tobiáš se mi včera představoval, jako by mě viděl poprvé v životě, chtělo se mi smát.

Po týdnu plném učení to měly být dva prokalené dny, dnes zřejmě nic nebude, je hezky, uteču na chatu. Nesmím zas řešit lidi, jen budoucnost a vzdělání, uchránímě to před zážitky a emocemi, zbytečnými. Díky Andreo, Mirando, Meredith
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec | Web | 12. ledna 2012 v 18:54 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama