Hotovo, co dál?

30. května 2011 v 12:03 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Koupil sem si dvě nová trička, ikdyž sem si řek, že nakupovat budu až na dovolený.Je to neuvěřitelný.Nechodim do školy, v práci nové místo, vše je jiné.Ona mi pořád píše a já pořád nevím jestli chci mít vedle sebe takovýdleho exota.Jeden exot na druhém konci Evropy mi stačí.Když sem si včera v práci zapoměl klíče a vracel se, přemýšlel sem o tom, že to tady zabalím a z konce prázdnin se nevrátím.Nedodělaná škola by byla škoda.Jenže co tady.

Mám pocit, jakobych stál na konci skály.Asi jí miluju tu milou měkkou anorektičku.Nechce mě, ale něco cítím.Nevím co budu dělat ve škole, až je uvidím.Co řeknu, ste kreténi?
Strašná škoda že tamta odjinud někoho má, taková škoda!Udělal bych sokoliv abych jí mohl mít.
K němu a slečně umělecké už dávno nechodím, není čas.
Takové to žití bez plánu.Nevím kde sem.
Změnilo se to, že jsem asi stokrát na pivu se stovkou nových lidí.Zkušenost a zmatení.Pak je tu ona a extravagantní pomluvy ve vzduchu smazávající mé vykolejování.Chci toho využít a dostat to do třídy.Jdu na to, můj kámoš Fb pomůže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Infantility* | Web | 1. června 2011 v 9:57 | Reagovat

Nejvěrnější přítel FB? Klidně nakupuj a cho%d za školu, není to přece jen o vdělání, ale o zážitcích. jen se nic nemá přehánět. (Te%d mi došlo, že nemám co na sebe, jde se nakupovat :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama